Uğur Elektronik

İstanbul / Pendik

TV Tamiri / Servisi

Hemen Ara

Uğur Elektronik - Uğur Özoğlu

Pendik TV TAMİR SERVİSİ olarak geniş servis ağımız ile Pendik, Kartal, Maltepe, Ümraniye, Üsküdar, Kağıthane, Beyoğlu, Şişli,Eyüp, Fatih, Bahçelievler, Gebze, Tuzla, Sultanbeyli, Sancaktepe,Beykoz ilçelerine hizmet vermekteyiz.
Tüm markalara ait LED TV tamir ve onarımı servisimiz tarafından yapılmaktadır. Aynı Gün içinde Onarım, Yedek Tv Temini, Evde Tamir Hizmeti, Garantili Led TV led modül değişimi, Kırık ekran değişimi ve Panel onarım işlemleri garantili olarak yapılmaktadır.

SAMSUNG, LG, PHILIPS, VESTEL, SEG, REGAL, ARÇELİK, TOSHIBA, SUNNY, AXEN, GURINDIG, AWOX, SONY ve diğer tüm markalarda da uzman personel ve kaliteli yedek parça değişimi ile cihazlarınızın ilk günkü halini alması için azami hassasiyet göstermekteyiz.
İstanbul'un birçok ilçesine hızlı servis imkanı için Ücretsiz çağrı hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

İşinde uzman kadromuz ile siz değerli İstanbul Halkının hizmetindeyiz. Kaliteli işçilik değişmeyen prensibimizdir. Tamir ve Onarım işlemlerinde 1. sınıf Orijinal yedek parça kullanmaktayız. Sizi gereksiz onarım maliyetinden ve yüksek fiyat ödemelerinden kurtarırız. Yaptığımız işleri önce kendimiz beğenip, sonrasında siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunarız.

Tecrübeli ekibimiz sadece bir telefon uzağınızda...

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar