En İyi 10 Pet Shop

Pet Shoplar için en fazla içerik Türkiye’nin usta bulma platformu UstasıBurada’da. Türkiye’nin neresinde olursanız olun bu sayfadaki binlerce pet shop arasından sizlere en yakın hizmet veren En İyi 10 Pet Shop seçeneğini hemen bulabilir, ücretsiz çağrı hatlarından firmaları hemen arayabilirsiniz. Üstelik UstasıBurada üzerinden yaptığınız aramalar için hiçbir aracılık hizmeti ödemezsiniz.

Evcil hayvanlar pek çok kişi için aileden biri gibidir. Evcil hayvan tercihleri tamamen kişinin isteğine bağlı olarak değişkenlik göstermekte, hatta bazen birden fazla evcil hayvan beslenmesi söz konusu olmaktadır. Günümüzde yoğunlukla sahiplenilen kedi, köpek, balık, kuş, papağan gibi evcil hayvanları örnek vermek mümkündür. Ancak kişisel zevklere bağlı olarak iguana, kaplumbağa, hamster, tavşan gibi hayvan türleri de tercih edilmektedir.

 Evcil hayvan beslemek eğlenceli olduğu kadar, meşakkatli ve sorumluluğu yüksek bir iştir. Minik dostlarınız için her ayrıntıyı düşünmeli ve uzmanlarda destek almalısınız. Örneğin evcil hayvanınız yaş ve yapısına uygun mama seçimi yapmalı, aşılarını zamanında ve tam yaptırmanız gerekmektedir. Mamalar dışında aynı zaman da cinsine ve yapısına bağlı olarak evcil hayvanınız için almanız gereken ürünler söz konusu olabilmektedir. Akvaryum, köpek tasması, köpek diş fırçası, kuş gaga taşıma taşı, kedi tasması, kedi taşıma çantası, papağan sehpası, kedi tırmalama tahtası, köpek oyuncak ve aksesuarları gibi ürünler ihtiyacınız olan ürünleri bazılarıdır. Mama, aksesuar ve evcil hayvan satın alırken son derece dikkatli olunması gerekmektedir. Aşıları tamamlanmamış, denetimden geçmemiş evcil hayvan alımı veya düşük kaliteli mama kullanımı sizler ve evcil hayvanlarınız için birçok hastalığa sebebiyet vermektedir. Ülkemizde pet shoplar mama ve aksesuar satışı dışında genellikle evcil hayvan satışı da yapmaktadır. Evcil hayvan satın almaya karar verdiğinizde mutlaka sağlık karnesi mevcut olan, aşıları ve bakımları yapılmış hayvanları tercih etmelisiniz. Ayrıca birçok pet shop ücretsiz evcil hayvan sahiplendirme hizmetleri vermektedir.

Royal Canin, Pro Plan, Felicia, Felix, Goody, Whiskas, Trendline, Genesis, Farmina, Hill’s gibi pek çok marka yavru kedi ve köpek maması, yetişkin kedi ve köpek maması, hamile kedi ve köpek maması, vitamin ve takviye mamaları, kedi ve köpek yatağı, kedi ve köpek tasma çeşitleri, tırmalama tahtası, taşıma kabı, kedi kumu, köpek diş fırçası, kedi ve köpek oyuncakları, papağan sehpası, yem, fanus, akvaryum, yosun çeşitleri, kafes satışı ve evcil hayvan satışı hizmetleri veren Türkiye’nin dört bir köşesinden binlerce Pet Shop Firması UstasıBurada’da. Peki, siz neredesiniz?

Faydalı Yorumlar

Hospetia Veteriner Kliniği Damla Durmuş
Furry Friends Petshop Ümit Eskicioğlu
Reis Akvaryum Sinan Öztürk
GD Petshop Mustafa Arıkan
Deniz Akvaryum & Petshop İsmail Hakkı Ataklı
Kartal Petplus Davuthan İnanır
Talya Petshop Şükrü Gülden
Vettown Veteriner Kliniği Tarık Doğan
Pati Dünyası Nagihan Şanlı
Pet Taksi
Özenir Veteriner Kliniği
Çipet Pet Market& Pet Shop Ömer Uzun
Göksel Pet Fatih Osman
Htc Akvaryum Murat Aydöğdu
Şenol Pet Shop Muhammet Şenol
Yunus Akvaryum Ahmet Türk
Ezel Pet Shop Çiçekçilik Aşkın Özturan
Sena Kuş Balık Evi Ali Acar
Minik Dostlar Güven Altay
Kumru Pet Market Rasim Gölceğiz
2 Yorum8.5Puan