Polat Elektrik İnşaat

İstanbul / Ümraniye

Elektrikçi / Elektrik Tesisatı

Polat Elektrik İnşaat - Şeref Polat

Firmamız 1998 yılında İstanbul'da kurulmuştur Sektörde, 20 yılı aşan tecrübeli kadrosu ile öncelikle kompanzasyon otomasyon elektrik sektörüne hizmet vermektedir. Bu sektörde yurt içinde ve sayısız kompanzasyon og ag pano elelktrik otomasyon sistemleri ile firmamız kendini kanıtlamış aranan firma olmayı başarmıştır.Kompanzasyon yıldız üçgen kumanda panoları montaj ve bakım tamiri alanlarında Müşterilerimize Kaliteli Garantili Güvenilir Hızlı Bir Hizmet VermekteyizFirmamız Sektörde, 20 yılı aşan tecrübeli kadrosu ile öncelikle kompanzasyon otomasyon elektrik sektörüne hizmet vermektedir

Bu sektörde yurt içinde ve sayısız kompanzasyon og ag pano elektrik otomasyon sistemleri ile firmamız kendini kanıtlamış aranan firma olmayı başarmıştır.

KOMPANZASYON PANO MONTAJI REAKTİF GÜÇ KONTROL RÖLESİNİN ÖNEMİ OTOMATİK KUMANDA PANO TAMİR VE MONTAJI İŞLETMENİZE GELEN ELEKTRİK FATURASINI KONTROL EDİYORMUSUNUZ ? YOKSA REAKTİF CEZA MI ÖDÜYORSUNUZ.

REAKTİF CEZALARLA BAŞINIZ DERTTE Mİ?

KOMPANZASYON PANONUZU BİZE TESLİM EDİN .

TEDEŞA VERECEĞİNİZ REAKTİF CEZA PARALARININ UFAK BİR KISMIYLA PANONUZU YENİLEYELİM.

DİLERSENİZ.

KOMPANZASYON PANONUZU UZAKTAN TAKİP EDİP CEZA YEMEME GARANTİSİ KULLANIN.Arızalar

Fazla Ödüyor Olabilirsiniz!

elektrik kurumları tarafından tam olarak bilgilendirilmediğimizden elektrik faturalarında ödediğimiz "reaktif bedel"lerin farkında bile değiliz. Bu bedeller fatura içinde ciddi bedel tutmaktadır. Ancak faturaların içindeki rakam karmaşasında gözümüze bile çarpmıyor. Hatta bazı faturalarda rakamlar aşağı yada yukarı kaydığı için neyin ne olduğunu anlamak imkansız hale geliyor. Bu ödediğimiz reaktif bedellerin sebebi ise elektrik tesisatlarımızda kompanzasyon sistemi olarak tabir edilen sistemin ya hiç olmaması ya da eski ve bakımsız olmasından dolayı tesisatınızın ihtiyacını karşılayamamasıdır.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar