Postercume

İstanbul / Şişli

Danışman / Danışmanlık Hizmetleri

Postercume

1996 yılından bu yana, yazılı ve sözlü tercüme alanında profesyonel tercüman kadrosuyla hizmet sektöründe yerini alan kuruluşumuz, daima kaliteli hizmet ve uygun fiyat ilkesiyle yola çıkmıştır.

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, profesyonel kadrosu ile müşteri istek ve ihtiyaçlarına en hızlı şekilde cevap vermektedir.

Pos Tercüme Tescil Belgesi Tercüme hizmetine yeni bir boyut getiren Pos Tercüme Bürosu, yazılı ve sözlü tercüme projelerinizde iş başlangıcından bitimine kadar gizlilik ilkesine bağlı kalarak çözüm odaklı ekibiyle sizlere destek vermeye devam etmektedir.

Uluslararası alanda dil engeline takılmadan, hedeflerinize daha hızlı ulaşmanız ve ''Başarınıza Tercüman Olmak'' için dünyanın tüm dillerini sizin adınıza kullanıyoruz.

Türkiye genelinde 18 yılı aşan tecrübesiyle, Üniversitelerin Mütercim-Tercümanlık Bölümlerinden mezun, uzmanlık alanlarına göre ayrılmış, en az 5 yıl deneyimli tercüman kadrosu ile sözlü ve yazılı tercüme alanlarında düşük maliyet, yüksek hız ve kalitede hizmet vermekteyiz.

Tüm dillerde;

Ardıl Tercüme
Simultane Tercüme
Yazılı Tercüme
Hizmet talep ve sorularınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar