Poyraz Cep Teknik Servis

İstanbul / Ataşehir

Cep Telefonu Tamiri / Servisi

2Yorum
10Puan

Poyraz Cep Teknik Servis - Payam Mirzazadah

İstanbul / Ataşehir’de cep telefonu tamiri ve teknik servisi olarak faaliyet göstermekteyiz. Ataşehir başta olmak üzere İstanbul’un tamamına hizmet vermekteyiz.

İphone, Samsung, HTC, Asus, Sony, Huawei, LG, Lenovo, Nokia gibi tüm Android ve İOS işlemcili cihazlarınız için cep telefonu tamiri ve servisi kapsamında ekran değişimi, telefon bakımı, batarya değişimi, ana kart tamiri, ekran koruyucu, cep telefonu program yükleme, SİM kilidi açma, ekran kilidi açma işlerinizde çözüm ortağınız olmaktayız. Ayrıca tablet tamiri ve ekran değişimi, tablet cam değişimi hizmetleri vermekte ve aksesuar satışı hizmetleri vermekteyiz. İşlerinizi söz verdiğimiz tarihte teslim ederek titizlikle yapmaktayız. Ofisinizden yada evinizden telefonunuzu alarak tamirini yapmakta ve yeniden adresinize teslim etmekteyiz. Aynı zamanda evinizde veya ofisinizde ekran değişimi, batarya değişimi gibi tamirat hizmetleri vermekteyiz.

Hizmetlerimiz ve servisimizle ilgili detaylı bilgi almak için Pazar günleri hariç haftanın her günü ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Ofise gelip işimizi hemen halledip gittiler. Güler yüzlülük üst seviyede. El becerisi üstün bir usta ekranı takması 15 dakika sürmedi.

Mehmet Şen - 24.03.2018

10Puan

Çok iyi gayet ilgili arkadaşlara tavsiye ederim, pişman olmazsınız. Kırık İphone 6s telefonumu ekranını belirtiğim adresime gelerek 10 dk'da değiştirdi. Beni büyük bir sıkıntıdan kurtardı, çok teşekkürler...

Emre Kesenoğlu - 23.03.2018

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar