Priz Elektrik Aydınlatma

Konya / Selçuklu

Elektrikçi / Elektrik Tesisatı

2Yorum
10Puan

Priz Elektrik Aydınlatma - Mustafa Pekdoğru

Konya Selçuklu’ da elektrik ve elektrik tesisatı alanında faaliyet göstermekteyiz. Konya’nın tek profesyonel arıza ekibi olarak Karatay, Meram ve Selçuklu bölgelerine hizmet vermekteyiz.

Elektrik tesisatı döşeme, tesisat bakımı ve tamir işleri ,asma tavan LED ışık sistemlerinin montajı, avize montajı, otomat tamiri, klima ve kombi elektrik tesisatı bakımı, elektrik tesisatı çekme, priz tamiri, sensörlü lamba tamiri yapmaktayız. Profesyonel arıza servis ekibimizle her türlü elektrik arızalarında ve elektrik problemlerine en hızlı şekilde çözümler üretmekteyiz. Ayrıca uydu tamiri ve montajı, çanak montajı ve ayarı, çanak yer değiştirme, merkezi uydu sistemleri montaj ve tamiri, bireysel uydu sistemleri, uydu sistemleri montajı, apartman uydu sistemleri montajı hizmetleri vermekteyiz. Yeni inşa edilen ve tadilatı yapılan binalarınızın elektrik tesisatını tecrübeli ekibimizle hizmetinize sunuyoruz. Firmamız uzman kadrosu ile elektrik problemlerinizde, acil ihtiyacınız için 7/24 hizmet vermektedir.

Haftanın her günü detaylı bilgi almak ve taleplerinizi iletmek için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Güler yüzlü ve işini iyi yapabilen bir usta. Beni büyük bir dertten kurtardı. Türk Telekom' un yapamadığı bir arızayı Mustafa Usta halletti. Eline, koluna sağlık ustam.

Tarık Bey - 19.04.2018

10Puan

Genel olarak Türk Telekom bina dışındaki panosuna kadar hizmet vermektedir. Bina içine karışmamaktadır. Tarık Bey'in bina içindeki internet ve telefon hatlarına düşük maliyet ile kablo çekmeden, kablo bulucu cihazlarımız ile tespit sağlayarak, internet sorununu çözüme kavuşturduk. Güzel yorumları için teşekkür ederiz. İyi hizmet için profesyonel ekip ile çalışmaktayız.

Mustafa Bey'i, gece 11'de aradık, geldiler. İşimizi gördüler sağolsunlar. Sigorta atıyordu, hemen arızayı giderdi. Tavsiye ederim.

Betül Hanım - 16.04.2018

10Puan

Yaptığımız iş, kurumsal prensip çerçevesinde ilerlemekte ve her geçen gün müşteri potansiyelimiz sizlerle artmaktadır. Yorumuz için teşekkür ederim.

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar