Pro Tapis

Adana / Çukurova

Perde / Stor

Pro Tapis - Mehmet Karataş

Türkiye'de sadece markamızın uyguladığı yumuşatmalı halı yıkama sistemiyle tanışın!
Halınız daha evvel yıkama şirketlerinde nasıl yıkandı? Bunu hemen listeleyelim
a) Su tutulup fırçalandı
b) Suyu sıkıldı
c) Paketlenip servis oldu.

Bizler ise teknolojiyi hiyjenle birleştirerek ayak sağlığınızın başlangıç noktası olan halılarınızı nasıl yıkadığımızı hemen kısa başlıklar altında açıklayalım.

a) Halı Toz Alma
Halınız, çırpma makinesinden geçer, üzerindeki toz, kıl, artık, tortu vb. tamamen tahliye edilir.

b) Yıkama
Halınız, 2 defa manuel sistemle fırçalanarak insan gözüyle denetim sağlanır. ProTapis olarak otomatik halı yıkama makinelerini asla önermiyoruz. Çünkü tüm kontrol bilgisayar sisteminde değil! İnsan gözünde olmalı..

c) Yumuşatma
Halınız yıkama sonrasında yumuşatma makinesine girerek 1 saat boyunca su ve yumuşatıcı ile devir dayım olur. Bunun neticesinde
1 Yıllanmış kirler
2 İçine sinmiş kokular
3 Çıkmayan inatçı lekeler
vb. gibi halınızdaki tüm negatif olgulara el sallayabilirsiniz. Ayrıca bu sistem fazladan kimyasallı parfümleri kullanmanın önüne geçerek yumuşatıcıyı halınızın özüne işlettirir.

d) Kurutma
Halınız, 1400/d.d hızında boru tipi sıkma makinesine eklenerek üzerindeki suyun ortalama %97'si dakikalar içerisinde atılır. Sonrasında etrafı 2 kat cibinlik kumaşı ile kuşatılmış kuruma bölümüne asılır. Ayrıca kurutma bölümünün üzeri güneş görmeye engel olduğu için kuruma esnasında güneşin sıcaklığına ve zararlı ışınlarına maruz kalmaz.

e) Paketleme
Halınızın nem ölçümü yapıldıktan sonra silikajelli ve vakumlu poşet içerisinde servis zamanı gelene dek halı hurcu içerisinde güvenli bir biçimde bekletilir. Vakumlamamızın neticesinde: Sıvı, Toz vb. gibi etkenlerle tekrardan kirlenmez. Ayrıca halınızın üzerinde
Alınış tarihi
Yıkanma tarihi
Paketlenme tarihi
Teslim tarihi gibi bilgiler yer almaktadır.

Neler yapabilirsiniz?

Bu tüm anlatımlarımızın daha detaylıcasını web sayfamızın Halı Yıkama Adana sayfasında inceleyebilirsiniz.

Web sitemizdeki bağlantılar aracılığıyla yıkama merkezimizi cnlı olarak izleyebilirsiniz.

Günün herhangi bir saatinde yıkama merkezimize gelebilir, inceleme yapabilir sıcak veya soğuk ikramlarımızdan tadabilirsiniz.7 Aşamalı profesyonel koltuk yıkama sistemi ile tanışın!
Adana'da 2 farklı tipte koltuk yıkama hizmetimiz mevcut.

1 Standart Koltuk Yıkama
Koltuğunuza şampuan püskürtülerek el fırçası ile fırçalanır. Vakumlanarak hizmet sona erer.

2 Profesyonel Koltuk Yıkama
*Koltuğunuzun yüzeyinde zamanla oluşan tüylenmeler alınır. * Yıkama öncesi tozdan tamamen arındırılır. *Şampuan püskürtülür. * Motorlu makine ile derinlemesine fırçalanır. * Vakumlanır. * Sade su sıkılır. * İkinci kez vakumlanır. İkinci vakum öncesi püskürtülen su tüm kimyasalları ve kalan kirlerin çözülmesine yöneliktir.

Standart Koltuk Takımı Yıkama: 50 TL
Profesyonel Koltuk Takımı Yıkama: 90 TL
Hizmet uygulama aşamalarını ve kullanılan sarf ürünlerini vb. görmek için web sitemizin Koltuk Yıkama Adana sayfasını incelemenizi öneririz.ProTapis olarak sunduğumuz 7 farklı tipte yıkama hizmetlerimizin birisi ise Adana Stor Perde Yıkama. Çukurova, Seyhan, Yüreğir yada Sarıçam ilçelerinde günün herhangi bir saatinde perde temizleme şirketi olarak hizmet verebiliyoruz.Stor Perde YıkamaZebra Perde YıkamaTül Perde YıkamaJaluzi Perde YıkamaGibi vb. farklı yapılarda olan perdeleriniz hızlıca yıkanıp güvenli bir biçimde teslim ediliyor.Nasıl Yıkıyorsunuz?Hizmet aşamalarını okumak için Adana Stor Perde Yıkama sayfamıza göz atabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar