Profesyonel Kuaför

Bursa / Nilüfer

Berber / Kuaför

Profesyonel Kuaför - Fikret Kurt

Profesyonel’le Sen Kuaföre Gitme, Kuaförün Kapına Gelsin!

Günümüzün hızlı yaşam tarzında artık insanlar, bırakın saç kestirmeyi, tabiri yerindeyse saçlarını kestirecek zaman bile bulamıyorlar. Bunun yanı sıra bazıları için de evden çıkıp, kuaföre gitmek zorunda olmak oldukça zahmetli ve zorlayıcı bir durum. Peki, bir telefonla adresimize pizza söyleyebiliyorsak, internetten market alışverişimizi bile yapabiliyorsak, evimize su sipariş edebiliyorsak, neden kuaför hizmetini de aynı şekilde alamayalım? Bugüne kadar eksikliği hissedilen bu ihtiyaca ise Türkiye’de ilk olarak ProfesyonEL Seyyar Kuaförlük Hizmetleri cevap veriyor, kuaförü kapına getiriyor. Ve elbette büyük bir kolaylık sağlıyor.

“Siz Kuaföre Gitmeyin, Kuaför Size Gelsin” diyen ProfesyonEL Seyyar Kuaförlük Hizmetleri, evlerde ve işyerlerinde hastalar, çocuklar, engelli vatandaşlar, işadamları ve işkadınlarına özel olarak diledikleri yere geliyor ve modern saç kesimi yapıyor. Üstelik yanında pakete dâhil olarak ekstra hizmetler veriyor.

Kuaföre gidecek zaman mı bulamıyorsun? Dert değil, kuaför sana gelsin. Hem de en ProfesyonEL’i…

İşadamları ve işkadınlarının gün içindeki yoğunluğu öylesine fazladır ki bırakın saç kestirmeyi, kendilerine ayıracak zamanı bile zaman bulamazlar. ProfesyonEL Seyyar Kuaförlük Hizmetleri, iş insanlarına istedikleri yerde ve zamanda hizmet vermek için daima hazır!

Çocuğun kuaföre gitmekten hoşlanmıyor hatta ağlıyor mu? Bunun en büyük sebebi, ev ortamına alışkın çocuğun kuaför salonunda kendini yabancı hissetmesinden kaynaklıdır. ProfesyonEL Çocuk Saç Paketi ile tüm çocuklar, evde, kendini güvende hissettiği ortamda TV karşısında neşe içinde saçını kestirecektir.

Hastanız mı var veya sen mi hastalandın? ProfesyonEL, tüm hastalara geçmiş olsun diyor ve onlara yardımcı olmak adına kuaförlük hizmetlerini ayaklarına getiriyor.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar