Pronarım Bilgisayar Laptop Tamir Bakım Servisi

Isparta / Merkez

Bilgisayar Tamiri / Servisi

Hemen Ara

Pronarım Bilgisayar Laptop Tamir Bakım Servisi - Saadettin Kunkurat

Isparta merkez ve tün ilçeler ayrıca Burdur merkez ve tüm ilçeler de teknik servis hizmeti vermekteyiz

Bilgisayar ve Laptop tamir, tablet ve bakım hizmetleri, periyodik sistem bakım hizmetleri, web tasarımı, logo tasarımı, güvenlik sistemleri vb bir çok konuda uzman profesyonel ekibimiz ile problemleriniz için çözümler sunmaktayız.

Pronarım Bilgisayar Yerinde Teknik Servis Hizmetleri olarak performans güncellemeleri ile güvenliği maksimum düzeye çıkartmak ve kaynak kullanımında düşüş sağlayarak verimliliği arttırıp denetimi sağlamak için firmanızda detaylı bir teknik çözümleme yapılarak bilişim altyapınızın şeması çıkartılıp, tüm gereksinimleri ve eksiklikleri / düzensizlikleri belirlenerek donanım, network, yazılım ve güvenlikle ilgili tüm gereksinimlerinizi içeren analiz raporunuz hazırlanmış olur.

Yerinde hizmet periyodik bakım ve acil çağrı olmak üzere iki şekilde verilmektedir. Talepte bulunmuş olduğunuz servis tipi çerçevesinde teknik personelimiz firmanızı ziyaret edecek, sorunlara yerinde müdahale edecek ve en kısa zamanda çözüme ulaştıracaktır. Yerinde destek hizmetimiz kapsamında anlaşmaya gore periyodik olarak tüm sistemlerinizin genel bakımları yapılacaktır.

Diğer hizmetilerimiz; Sosyal Medya ve Reklam Yönetimi, Periyodik Teknik Servis Hizmetleri, Yerinde Servis Hizmetleri, Sunucu Network Sistemleri Kurulumu, Uzakten Teknik Destek, Yedekleme Hizmeti, Veri Kurtarma Hizmeti, Grafik Tasarım, Logo Tasarım ve Web Tasarım Hizmetlerimiz ile teknolojik anlamda kapsamlı bir hizmet anlayışımız bulunmaktadır.

Ücretsiz çağrı hattımızdan haftanın 7 günü bize ulaşabilir; taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar