Prosidal İlaçlama ve Dezenfeksiyon

İstanbul / Beylikdüzü

Haşere / Böcek İlaçlama

Prosidal İlaçlama ve Dezenfeksiyon - Bilhan Kocatürk

İstanbul Avrupa ve Anadolu yakası genelinde hizmet veren firmamız alanlarınızda yaşam kalitenizi tehdit eden tüm zararlılara karşı ilaçlama, dezenfeksiyon ve koruma uygulamaları yapmaktadır.

Cafe, rastaurant, okul, kantin, dersane, imalethane, apartman, iş yerleri, kuaför, market, konut ve tüm yaşam alanrında haşere ilaçlama ve dezenfeksiyon hizmetleri kapsamında alanında uzman personelimiz ve insan sağılğını ön planda tutan uygulamalarımız ile hizmet veriyoruz. Böcek ilaçlama, haşere ilaçlama, Kemirgen İlaçlama, Covid sonrası ortam dezenfekte işlemleri, rutin ve periyodik dezenfeksiyon işlemleriniz saat mefrumu olmadan müsaitlik durumunuza göre sizlerin talepleri doğrultusunda gerçekleştirilmektedir.

Kimyasal uygulamalarının ne denli ölümcül olabileceğini düşünür isek sizler de, sizleri dinleyen ve sorunlarınıza kalıcı ve önleyici (proaktif) çözümler sunabilen bir firma ile tanışmak istiyorsanız lütfen çekinmeden bizleri arayınız. Ücretsiz çağrı hattımızdan haftanın 7 günü dilediğiniz saatte bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar