Radpar Oto Isıtma Ve Soğutma Sistemleri

Bursa / Yıldırım

Oto Klima Tamir

14Yorum
9.6Puan
Hemen Ara

Radpar Oto Isıtma Ve Soğutma Sistemleri - Mümin İlik

Bursa'nın Yıldırım ilçesinde bulunan Otosansit sanayi sitesinde faaliyet göstermekteyiz. Radpar Oto Isıtma Ve Soğutma Sistemleri olarak her marka ve modelde binek aracın klima ve radyatör mekanizmaları konusunda ustalık belgesine sahibiz.

Oto radyatör ve klima sistemlerinin montajı, tamiri ve yedek parça hizmetlerini itinayla sunmaktayız. Çarpma nedeniyle radyatör gövdesinde meydana gelen deformasyonlarda, radyatör kazan ve ayaklarındaki kırıklarda, radyatör kanallarındaki yırtık, patlak ve eğilme gibi komple değişim gerektiren hasarlarda GARANTİLİ onarım hizmeti vermekteyiz.

Otomobilinizin ısıtma ve soğutma sistemlerine yönelik klima bakımı, klima montajı ve klima tamiri gibi konularda işinde uzman ekibimizle 08:00 / 20:00 saatleri arasında servis desteği sağlamaktayız. Her çeşit radyatör, interkol, yağ soğutucu, eşanjör satışımız, onarım ve yedek parça hizmetimiz bulunmaktadır.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Araç klima soğutma problemi nedeni ile gittim. Problemi çözene kadar uğraştı, kompresör ve radyatör değişimini iyi işçilik, uygun maliyet ile tamamladı ve aracımı teslim etti. Aldığı parayı sonuna kadar hakeden bir esnaf. İşlerinizde kolaylıklar dilerim.

Erdal YILDIRIM - 14.07.2020

10Puan

Klima Gaz kaçağı için gittiğim 4.usta ve diğerleri ilgisiz ve para düşkünüydü çözüm odaklı ve üşenmeden arıza arayan ve ilgili bilgili teşekkürler

Yusuf - 19.06.2019

8Puan

Arabamda klima buzlanma gideri tıkanmıştı. Gittim, anında arıza tespiti yapıp 20 dakika içinde arızayı çözdüler. Klimanın tahliye suyu araba kullanırken ayaklarıma geliyordu oldukça rahatsız edici bir durum. Sorun halloldu, hemde gayet uygun bir fiyata. Çok teşekkürler Mümin Usta. Herkese tavsiye ederim.

Serdar Genç - 25.08.2018

10Puan

İlgili, güler yüzlü ve müşteri memnuniyeti için uğraşan bir firma. Aracımın sorununu güzel, hoş muhabbetiyle hallettik. Tavsiye ederim.

Mürsel Geçici - 25.08.2018

10Puan

BMW 520 ile gittim. Kalorifer değiştirildi, ön göğüs söküldü. İşçilik, ilgi, alaka çok güzeldi. Kesinlikle tavsiye ederim. Ayrıca çoğu ustanın yapamadığı gösterge arızasını 5 dakika içerisinde çözdüler. Başta Mümin Usta olmak üzere yanında çalışan tüm personele teşekkür ediyorum.

Hakan Pașaoğlu - 23.01.2018

10Puan

Birkaç usta gezdikten sonra sonuç alamayınca tavsiye üzerine Otobir Mümin Usta ve İsmail Usta'ya gittim. Yarım saat içinde sorun tespit edildi. Aracımın göğüsü söküldü, parça değişti ve sorun çözüldü. Başka yer gezmenize gerek yok. Gidin ve işinizi nokta atışı ile hallettirin. İlgili ve güleryüzlü esnaflar. Tavsiye ederim.

Bekir - 23.09.2017

9Puan

Grand Cherooke aracımın kalorifer sorununu çözmek için 3 usta gezdim. Hepsi torpidonun söküleceğini söyledi. Mümin bey sorunu hiç birşey sökmeden çözdü ve su kaçağını kesti. Ayrıca kaçakları olan klimamı da sorunsuz olarak tamir etti ve klimayı çalışır hale getirdi. Normal bakım ücreti biraz yüksek ama sorunu bu şekilde çözmesine değerdi.

Ergün - 26.08.2017

8Puan

Aracımın klimasındaki tüm kaçakları bulup yaptı. Torpidonun içindeki peteği de hatasız söküp taktı. Ekibi de çok başarılı. Otobir Mümin Usta'yı kesinlikle tavsiye ederim.

Atakan Uğurlu - 07.08.2017

10Puan

Güleryüz, ilgi, alaka 10 numara. Teşekkürler Mümin Usta. Ellerinize sağlık.

Murat eliyatkın - 02.08.2017

10Puan

Hızlı müdahele kesin çözüm. İşinin ehli bir usta, kesinlikle tavsiye ederim. Ellerine sağlık ustam, sayenizde bu sıcak yaz günlerinde serinliyoruz.

serkan sanu - 22.07.2017

9Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar