Rafet Duran

Kayseri / Melikgazi

Alçı / Kartonpiyer

Rafet Duran

Kayseri / Melikgazi’de alçı ve kartonpiyer ustası olarak faaliyet göstermekteyiz. Ayrıca dış cephe kaplama sistemleri ve bina mantolama konusunda uzmanız.

Hayallerinizdeki yaşam alanlarına kavuşmanıza ustalarımızın sihirli dokunuşları ile yardımcı olmaktayız. Alçıpan, alçı panel, alçıpan asma tavan, alçıpan gizli ışık, spotlu kartonpiyer, alçı dekorasyon, alçı göbek yapımı, alçı ısı yalıtım, alçı kemer, renkli alçı, alçı oyma, alçı panel duvar, alçı sıva, alçı sütun, alçıpan bölme duvar, alçıpan giyinme odası, alçıpan gergi tavan, alçıpan ışık bandı, kartonpiyer, alçıpan ofis bölme, alçıpan üzere saten işlerinizi özel isteklerinize uygun şekilde yapmakta ve uygun fiyatlarla beğenilerinize sunmaktayız. Ayrıca cephe yalıtımı ve izolasyon işleriniz için 2001 yılında başladığımız Amerikan Siding Dış Kaplama Sistemleri ile mantolama hizmeti vermekteyiz. Amerikan Siding güvencesiyle daha modern ve estetik binalar yaratmakta, %40-%50 ısı tasarrufu sağlayan uzun ömürlü bir yapı malzemesi kullanmakta ve evinizin sıcaklığını korumaktayız.

Haftanın her günü firmamızı ücretsiz çağrı hattımızdan arayabilir, fiyatlarımız ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar