Yıldırım Tesisat

Bursa / Yıldırım

Kalorifer / Doğalgaz Tesisatı

Yıldırım Tesisat - Rafet Yıldırım

Bursa / Yıldırım’da kalorifer sistemleri alanında faaliyet göstermekteyiz. Kalorifer tesisatı tamiri, kalorifer bakımı, havlupan montajı ve tamiri için gezici servisimiz ile hizmet vermekteyiz.

Her türlü kalorifer tesisatı döşeme, kalorifer tamiri, petek temizleme, kalorifer boru değişimi, kat kaloriferi tamiri, kalorifer tesisatı kaçak tespiti, havlupan petek tamiri, havlupan petek montajı işlerinizi deneyimli ekibimizle yapmakta ve zamanında iş teslimine önem vermekteyiz. Ayrıca sıhhi tesisat ihtiyaçlarınızda kaba inşaatlarınızdan daire içindeki tüm tesisat işlerinize kadar komple tadilat, tamir ve bakım hizmetlerimizden uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz. Su tesisatı tamiri, sıhhi tesisat tamiri, çeşme tamiri, çeşme montajı, musluk montajı, su kaçağı tespiti, su tesisatı döşeme, su tesisatı değiştirme, sıcak su tesisatı tamiri, çeşme bataryası değişimi, tıkanıklık açma, gider açma işlerinizi özenle yapmaktayız.

Tarafımızca doğalgaz tesisatı yapılmamaktadır. Haftanın 7 günü tam zamanlı çalışmalarla yürüttüğümüz tesisat hizmetlerimizden faydalanmak için bizlere ücretsiz çağrı hattımızdan ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar