Ramazan Gelmez

Kayseri / Talas

Mantolama / Cephe Yalıtım / İzolasyon

Ramazan Gelmez

Kayseri / Talas’da cephe yalıtımı ve izolasyon alanında faaliyet göstermekteyiz. Güvenilir ve kaliteli işlerimizi, deneyimli ekip arkadaşlarımızla yapmakta ve sizlere teslim etmekteyiz.

Dış cephe izolasyon, ısı izolasyon, site mantolama işleri, apartman mantolama işleri, kaba inşaat, müstakil bina mantolama, villa mantolama işleri, villa ısı yalıtım, villa yalıtım konusunda deneyimli bir ekibe sahibiz. Boya badanadan alçı ve kartonpiyere, temelden çatıya kadar inşaatlarınızın bütün tadilat, yapı ve dekorasyon işleri için hizmet vermekteyiz. Alçıpan, alçıpan duvar, alçı çekme, asma tavan, alçı duvar, alçı göbek yapımı, alçı sıva, alçı dekorasyon, alçıpan gömme, alçıpan giyinme odası, alçıpan gergi tavan, stronpiyer, alçıpan uygulama, alçıpan üzeri saten alçı, boya, badana, boya dekorasyon, sıva, duvar boyama, ofis boyama, iç cephe boyama, dış cephe boyama, desenli boya, alçı TV ünitesi, oda boyama, alçı saten boya alanında profesyonel ustalarımızla hizmet vermekteyiz.

Ücretsiz çağrı hattımızdan haftanın 7 günü izolasyon, boya badana ve alçı dekorasyon işleriniz için bizleri arayabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar