Rasat İş Sağlığı

Bartın / Merkez

Metal İşleri / Dökümhane

Hemen Ara

Rasat İş Sağlığı - Ramazan Türkmen

RASAT OSGB

Bartın Karabük, Zonguldak, Kastamonu illerine;
İş Güvenliği Uzmanlığı, İşyeri Hekimliği, İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi, Risk Analizi, Patlamadan Korunma Dokümanı, İş Güvenliği Tetkik Hizmeti, İSG Danışmanlığı, Periyodik Sağlık Tetkikleri ve Sağlık Raporu, İş Yeri Hijyeni Ölçümleri ve ekipman Gücünü Batı Karadeniz Bölgesi işletmelerine 10 yıldır Eğitim Danışmanlık, Belgelendirme alanında hizmet vererek yüzlerce işletmenin 3. birimi olan YONDEM Danışmanlık’ın bilgi birikimi ve tecrübesinden alarak İş sağlığı ve Güvenliği alanında ihtisaslaşmak ve bölge işletmelerine bu alanda en iyisini sunmak hedefiyle kuruldu.

Hizmet verdiğimiz işletmelerde maksimum birim zamanda “Sıfır Kaza, Sıfır Ceza” gibi çok iddialı bir hedefin altına imza atmış bulunuyoruz. Gücümüzü Çalışkan Tecrübeli seçkin kadromuzdan ve yüksek vizyonumuzdan alıyoruz.

Misyonumuz:
İş sağlığı ve güvenliği hizmetlerine bakışı şekillendirmek. Hem işveren hem de çalışanlara bu işle ilgili formaliteden öte bir bakış açısı kazandırmak.
Bu hizmetlerde somut faydalar sağlamak.

Vizyonumuz:
İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetlerinde alanında ihtisas sahibi güçlü bir ekip ve ilkeli çalışmamızla hizmet ücreti sorgulanmayan bir marka olmak. Bize bu misyon ve vizyonumuzu gerçekleştirmede yoldaşlıkedecek müşterilerimize vefamızı hiç bir zaman unutmayacağız. Onlara sunduğumuz hizmetin kalitesini ve sağladığımız somut faydayı sürekli artırabilmek için, ekimizi, işimizi, kalitemizi sürekli geliştireceğimizi taahhüt ediyoruz.

Şirket Yönetimi Adına
Ramazan TÜRKMENÖZELLİKLER
Alüminyum Kompozit panelden imalat yapılmıştır. Kilitli kapaklıdır. Boş form koyma haznesi ve kalem haznesi mevcuttur. Montaj vidası, Logolu Rasat Kalemi ve Ramak Kala Afiş ile birlikte teslim edilecektir. Nakliye montaj alıcıya aittir. Stoklarla sınırlıdır. Fiyata KDV Dahildir.

Ramak Kala Olay Nedir?
İşyerinde meydana gelen, çalışan, işyeri ya da ekipmanı zarara uğratma potansiyeli olduğu halde zarara uğratmayan olaydır.
•Ramak kala, zarar, yaralanma veya kayıpla sonuçlanmayan kazadır!
•Kaza olmuş gibi önemle ele alınmalıdır!
•Kazaların habercisidir!
•Ucuz atlatılan kaza olarak da bilinir.

İstatistiklere göre her 300 ramak kala olayında 29 yaralanmalı kaza, her 29 yaralanmalı kazada 1 ölümlü veya ağır yaralanmalı kaza olayını barındırır.

Çalışanlarınızın iş iş güvenliği faaliyetlerine katılımını sağlamanın en etkili yolu ramak kala kaydı oluşturmalarını sağlamaktır. Bu konuda ertelemenin önüne geçmek için işletmenizin her bölümünde Ramak Kala Kayıt Formları ve Ramak Kala Kutuları bulunmalıdır.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar