Recep Birer

İstanbul / Bayrampaşa

Duşakabin / Banyo

Recep Birer

İstanbul / Bayrampaşa’da duşakabin ve banyo sistemleri alanında faaliyet gösteren firmamız aynı zamanda laminant ve ahşap parke, fayans ve seramik döşeme, marangoz ve ahşap mobilya alanlarında da hizmet vermektedir. Bayrampaşa başta olmak üzere İstanbul’un tüm semtlerine hizmet vermekteyiz.

Duşakabin imalatı ve montajı, duşakabin kurulumu, jakuzi üstü duşakabin, jakuzi duşakabin imalat ve montajı hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca her tür mekâna parke döşeme ve dekorasyon, parke uygulama ve yenileme, laminant parke döşeme ve parke montajı işlerinizde çözüm ortağınız olmaktayız. Mutfak ve banyo dolabı imalatı, fayans döşeme, kalebodur döşeme, fayans zemin kaplama, banyo ve mutfak seramik tamiri, banyo duvar seramik kaplama ve tamiri, seramik yenileme, karo mozaik ve fayans döşeme alanlarında hizmet vermekteyiz. İşlerinizi en kaliteli malzemelerle yapmakta ve zamanında teslim etmekteyiz.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve taleplerinizi iletmek için Pazar günleri hariç haftanın 6 günü boyunca ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar