Madalyon Halı Yıkama

İstanbul / Sultangazi

Halı Yıkama / Temizleme

10Yorum
9.6Puan

Madalyon Halı Yıkama - Resul Altunbey

İstanbul Sultangazi’de halı yıkama ve koltuk temizleme alanında 10 yıldır faaliyet göstermekteyiz. Bağcılar, Bayrampaşa, Gaziosmanpaşa ve Sultangazi bölgelerine hizmetlerimizi götürmekteyiz.

Her model ve ebatta halı yıkama, kilim yıkama, battaniye ve yorgan yıkama, yolluk ve paspas yıkama, cami halısı ve halıfleks yıkama, el halısı ve yün halı yıkama, Milas, Şagi ve Isparta halısı yıkama, store ve store perde yıkama, sandalye yıkama, koltuk ve berjer yıkama, yatak ve çekyat yıkama, koltuk takımı yıkama ve buharlı koltuk yıkama hizmetleri vermekteyiz. Uzman personellerimiz aynı zamanda yerinde halı ve koltuk yıkama hizmetleri, otobüs ve minibüs koltuğu yıkama, cafe, restoran ve oteller için toplu koltuk yıkama hizmetlerimiz mevcuttur. Ayrıca ofis temizliği için personel temini sağlamaktayız. Halılarınız servis personellerimiz tarafından kapınızdan alınmakta ve tüm işlemler sonrasında yeniden kapınıza teslim edilmektedir. İşlerinizi kısa sürede teslim etmekte, kaliteli ve ekonomik hizmetler sunmaktayız.

Haftanın her günü ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşarak hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir veya taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

İlgili ve güler yüzlü hizmetleriniz için çok teşekkür ederim. El halısına bu kadar ilgi gösteren tek firma. Emeğinize sağlık.

Burcu Yıldırım - 28.06.2018

10Puan

Gerçekten parasının hakkını fazlasıyla veren bir firmaymış herkese tavsiye ederim. Bayramda bizi diğer halı yıkamacılar gibi mağdur etmedi. Profesyonellikle çalışan bir firma, herkese tavsiye ederim.

Nazmiye Kolçak - 15.06.2018

10Puan

Arkadaşlarımın tavsiyesiyle halılarımı yıkattım. Gerçekten halılarımı çok temiz bir şekilde ve zamanında teslim ettiler. Bundan sonra tek adresim ve önerebileceğim tek firma. Teşekkürler.

Eray Duru - 11.06.2018

10Puan

Hızlı servis, iyi yıkama. Çok memnun kaldım, kesinlikle tavsiye ederim. Halıların rengi kendine geldik, yeni halı almaktan kurtuldum. Tekrar teşekkür ederim.

Sebahat Demir - 09.06.2018

10Puan

Arkadaşım tavsiyesiyle halıları verdim. Bu zamana kadar kimlere yıkattıysam hiç memnun kalmamıştım. Ama gördüm ki gerçekten işinizin ehlisiniz. Aldığınız para son kuruşuna kadar helal olsun.

Gamze Köse - 09.06.2018

8Puan

Emeklerinizin karşılığını bizim memnuniyetimiz de görüyorsunuz, tek kelimeyle süpersiniz.

Sema Hanım - 08.06.2018

10Puan

Halılar çok güzel yıkanıyor, istediğimiz zaman itinayla getiriliyor. İşinde özünde sağlam bir ekip ve firma. Güvenilir tavsiye ederim.

İbrahim Tekir - 08.06.2018

8Puan

Çok güzel, temiz yıkıyorlar. Çok memnunum. Temizliğin tek adresi diyebilirim.

Fuat Güktekin - 08.06.2018

10Puan

Gerçekten işinizi çok güzel temiz ve itinayla yapıyorsunuz. Çay lekelerinden, kahve lekelerinden eser yok. Aldığınız parayı sonuna kadar hak ediyorsunuz. Helal olsun size kazancınız bol olsun .

Rabia Hanım - 08.06.2018

10Puan

Hızlı ve temiz yıkama. Ayrıca koltuk yıkamada da başarılısınız. Güler yüzlü çalışanlar, tavsiye ederim.

murathan yige - 08.06.2018

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar