Madalyon Halı Yıkama

İstanbul / Sultangazi

Halı Yıkama / Temizleme

0Yorum
9.6Puan

Madalyon Halı Yıkama - Resul Altunbey

İstanbul Sultangazi’de halı yıkama ve koltuk temizleme alanında 10 yıldır faaliyet göstermekteyiz. Bağcılar, Bayrampaşa, Gaziosmanpaşa ve Sultangazi bölgelerine hizmetlerimizi götürmekteyiz.

Her model ve ebatta halı yıkama, kilim yıkama, battaniye ve yorgan yıkama, yolluk ve paspas yıkama, cami halısı ve halıfleks yıkama, el halısı ve yün halı yıkama, Milas, Şagi ve Isparta halısı yıkama, store ve store perde yıkama, sandalye yıkama, koltuk ve berjer yıkama, yatak ve çekyat yıkama, koltuk takımı yıkama ve buharlı koltuk yıkama hizmetleri vermekteyiz. Uzman personellerimiz aynı zamanda yerinde halı ve koltuk yıkama hizmetleri, otobüs ve minibüs koltuğu yıkama, cafe, restoran ve oteller için toplu koltuk yıkama hizmetlerimiz mevcuttur. Ayrıca ofis temizliği için personel temini sağlamaktayız. Halılarınız servis personellerimiz tarafından kapınızdan alınmakta ve tüm işlemler sonrasında yeniden kapınıza teslim edilmektedir. İşlerinizi kısa sürede teslim etmekte, kaliteli ve ekonomik hizmetler sunmaktayız.

Haftanın her günü ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşarak hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir veya taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar