Rıza Çağır

Ankara / Mamak

Alçı / Kartonpiyer

1Yorum
10Puan
Hemen Ara

Rıza Çağır

Ankara / Mamak’ta boya, badana, alçı, kartonpiyer, fayans ve parke işleri yapmaktayız. 12 yıldır bu sektörde müşterilerimizin iç dekorasyon ile ilgili tüm ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz.

Alçıpan, alçıpan duvar, alçı panel, alçı çekme, alçı dekorasyon, alçı göbek yapımı, alçı kemer, alçı sıva, alçıpan bölme duvar, alçıpan tavan, alçıpan giyinme odası, alçıpan gergi tavan, alçıpan ışık bandı, alçıpan oda yapımı, alçıpan sıvası, alçıpan TV ünitesi, kartonpiyer yapımı, stropiyer, asma tavan işlerinizi titizlikle yapmaktayız. Ayrıca uygun fiyatlarla boya badana, boya dekorasyonu, duvar boyama, ofis boya hizmeti, dekoratif boya, desenli boya, iç cephe boyama, sıva, daire boyama hizmeti vermekteyiz. Fayans döşeme, parke uygulama, laminant parke ve komple ev tadilatlarınızı kaliteli işçiliğimizle yapmakta ve aldığımız işleri zamanında teslim etmekteyiz.

Ankara merkez ve tüm ilçelere hizmet götürmekteyiz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için bizi ücretsiz çağrı hattımızdan arayabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Temiz, seri ve güzel işçilik yapıyorlar. Güvenle işinizi teslim edebilirsiniz.

YUNUS KAPLAN - 08.11.2017

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar