Rock Market Antalya

Antalya / Muratpaşa

Eğitim / Eğitmenler

Rock Market Antalya - Ufuk Sönmezışık

Antalya / Muratpaşa’da müzik aletleri satışı ve enstrüman eğitimi üzerine hizmet veren bir müzik eviyiz. Mağazamızda profesyonel ve amatör müzisyenlerin her türlü ihtiyacını karşılayacak yelpazede müzik aletleri ve aksesuarları bulunmaktadır.

Gitar dersi, bağlama dersi, piyano dersi, org dersi, yan flüt dersi, bateri dersi, şan dersi, klarnet dersi, mandolin dersi, bas gitar dersi, özel müzik dersi, birebir müzik eğitimleri, ud, cümbüş, tanbur, kemençe, viyola eğitimleri ve konservatuar hazırlık derslerimizi konservatuar mezunu eğitmenlerimizle vermekteyiz. Başarı gösteren arkadaşlarımızla konserler düzenlemekteyiz. Ayrıca gitar, keman, flüt, bağlama, bateri, klarnet, mandolin, org, piyano, yan flüt, davul, darbuka, ney, bas gitar, akustik gitar, elektro gitar, çocuk gitarı, gitar kılıfı, bağlama kılıfı, saksafon, trombet, bongo, def, tef, tumba conga, marakas vb. müzik aletlerinin satışını, tamir, bakım ve onarımlarını yapmaktayız. Kayıt stüdyomuzda prova ve kayıt yapma imkanı ile müzikseverlerin hizmetindeyiz. Atatürk Caddesi'ne ve Hadrian Kale Kapısı'na sadece 25 metre uzaklıktayız.

Haftanın 7 günü müzik konusunda uzman arkadaşlarımızla birlikte müzik evimizde sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyarız. Ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar