Rota Teknik

Ankara / Keçiören

Kombi Arıza / Montaj

13Yorum
10Puan

Rota Teknik - Gökhan Köksal

Rota Teknik olarak Ankara’nın Keçiören bölgesinde, kombi bakım, arıza ve montaj servisi alanında yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimiyle faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Çankaya, Keçiören, Pursaklar ve Yenimahalle başta olmak üzere Ankara’nın tüm ilçelerine servis hizmetleri vermekteyiz.

Her marka ve model kombi arıza ve bakımı, kombi tamiri ve montajı, kombi demonte ve değişimi, kombi filtre temizliği ve gaz valfi, kombi fan motoru tamiri ve ısıölçer montajı, konvansiyonel ve hermetik kombi tamiri, kombi su kaçağı tespiti ve bar tamiri, kombi temizleme ve petek temizleme ihtiyaçlarınızda profesyonel hizmet sunmaktayız. Aynı zamanda uzman personellerimiz klima bakımı ve tamiri, klima montajı, klima borusu tamiri ve filtre temizliği, klima gaz dolumu, klima fan tamiri, klima iç ünite montajı sorunlarınıza kaliteli çözümler sunmaktadır. Ekonomik fiyat garantisi altında hizmet veren personellerimiz titizlikle çalışmakta ve sizlerin memnuniyetini daima ön planda tutmaktadır.

Servis hizmetlerimizden yararlanmak için haftanın 7 günü boyunca ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Çağırdığım başka bir servis kombinin arızasının yüksek maliyette olduğunu söyledi, parça değişimi olması gerekiyormuş. Rota Teknik'ten Gökhan Bey, parçanın tamiratını yaparak düşük maliyetle ve hızlı bir şekilde arızamı giderdiği için kendisine teşekkür eder, herkese tavsiye ederim.

Mehmet Can yiğit - 19.09.2018

10Puan

Değerli müşterimiz Rota teknik olarak sizlere uygun fiyatli , garantili ve hızlı hizmet sunabilmek için çalışıyoruz. Memnuniyetiniz için biz teşekkür ederiz.

Rota Teknik Kombi Servisinden bakım talebinde bulundum. İstediğim gün ve saate randevu verip, gecikmeden geldiler. Temiz ve titiz çalışıp, güzel bir bakım yaptılar. Kendilerine teşekkür ederim, çalışmalarında başarılar dilerim.

Seyhan Gündüz - 19.09.2018

10Puan

Değerli müşterimiz memnuniyetiniz için biz teşekkür eder, kombinizi iyi günlerde kullanmanızı dileriz.

Sorunumu kısa sürede çözen ve çok iyi bilgilendirme yapan teknisyenimize teşekkür ederim. Çalışmalarınızda başarılar dilerim, Rota Teknik Servisi kesinlikle tavsiye ediyorum.

Ceylan Keser - 08.09.2018

10Puan

Değerli müşterimiz memnuniyetiniz için biz teşekkür ederiz. Kombinizi iyi günlerde kullanmanızı dileriz.

Kombimizin verdiği arızayı gelen bir kaç servis yapamadı. Fakat Rota Teknik Kombi Bakım Servisinden gelen Gökhan Bey sorunu kısa zaman içerisinde çözdü. Kendisine çok teşekkür ediyorum, herkese tavsiye ederim.

Mustafa Çiftçi - 08.09.2018

10Puan

Değerli müşterimiz memnuniyetiniz için biz teşekkür ederiz. İyi günlerde kullanmanızı dileriz.

Gerçekten müşteri memnuniyetini tam anlamıyla gerçekleştiriyorlar. İşleri kaliteli, hızlı ve güvenir. Her şey için çok teşekkürler.

Esin Çelik - 08.09.2018

10Puan

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için çalışıyoruz. Memnuniyetiniz için teşekkür eder, kombinizi iyi günlerde kullanmanızı dileriz.

İşinin ehli ve güvenilir. Kombimin sorununu direk bulup çözüme kavuşturdu, kendisine teşekkür ederim.

Sena Nur - 07.09.2018

10Puan

Memnuniyetiniz için teşekkür eder, kombinizi iyi günlerde kullanmanızı dileriz.

Tek kelimeyle mükemmel, sorunumuzu hemen giderdiler. Teşekkür etme fırsatım olmadı geçen gün, buradan söylemek istedim. Tekrar görüşmek üzere.

Elizan Nur - 07.09.2018

10Puan

Değerli müşterimiz biz teşekkür ederiz memnuniyetiniz için. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için çalışıyoruz, cihazınızı iyi günlerde kullanmanızı dileriz.

Kombi arızamıza kısa sürede müdahale ederek çözüm buldular. Bilgili ve güler yüzlü hizmet aldım. Rota Teknik Ekibine teşekkür ediyorum.

Fikret Altuntaş - 05.09.2018

10Puan

Değerli müşterimiz, memnuniyetiniz için biz teşekkür eder. Kombinizi iyi günlerde kullanmanızı dileriz.

Ustamıza teşekkür ederim. Birinci sınıf işçilikle hizmet verdi. Arızayı hızlıca giderdi, çok memnun kaldık.

Engin Bektaş - 04.09.2018

10Puan

Rota Teknik olarak elimizden gelenin en iyisini yapmak ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için çalışıyoruz. Biz teşekkür eder, kombinizi iyi günlerde kullanmanızı dileriz.

Servisin değişecek dediği ana kartın tamirini sağladılar ve cihazın bakımını yaptı. Daha düşük maliyete sorunumu giderdiler. Teşekkür ederim.

Selim Yavuz - 04.09.2018

10Puan

Değerli müşterimiz sizlerin memnuniyeti bizleri mutlu eder. Yorumunuz için teşekkür eder, kombinizi iyi günlerde kullanmanızı dileriz.

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar