Roysis Etiket ve Barkod Sistemleri

İstanbul / Maltepe

Barkod ve Etiket Sistemleri

1Yorum
10Puan

Roysis Etiket ve Barkod Sistemleri - Şenol Yılmaz

Roysis Etiket ve Barkod Sistemleri 10 yılı aşkın süredir İstanbul/ Maltepe’de barkod sistemleri ve etiket alanında faaliyet göstermektedir. Firmamız Ankara, Antalya, Aydın, İzmir, Bursa, İstanbul, Tekirdağ, Kocaeli, Konya, Balıkesir, Edirne, Kırklareli, Sakarya, Yalova bölgelerine hizmet vermektedir.

Kurulduğu günden bugüne barkod sistemleri ve etiket alanında üretim yapan, uzman kadroya sahip şirketimiz, 1000 in üzerinde küçük ölçekli, büyük ölçekli ve kurumsal firmalara hizmet vermiştir. Barkod sistemleri kurulumu, Rfid sistemleri, barkod yazıcılar, barkod okuyucular, el terminalleri, barkod programları, mağaza otomasyon, baskılı ve baskısız her türlü etiket üretimi hizmetleri vermekteyiz. Kurulduğumuz günden bu güne siz değerli müşterilerimizin tüm teknik ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmaktayız. Toshiba, Zebra, Datamax, Argox markalı barkod yazıcılar ve Datalogic, Cmt, Honeywell, Motorola, Perkon markalı barkod okuyucu ve el terminalleri ile ilgili tüm teknik destek, yedek parça ve onarım hizmetleri sunmaktayız.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için haftanın her günü ücretsiz çağrı hattımızdan bizleri arayabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Kaliteli ürün ve müşteriye karşı ilginiz çok iyiydi. Çok teşekkür ederim, kolay gelsin.

İsmail Alban - 20.03.2018

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar