En İyi 10 Saatçi ve Saat Tamircisi

Saatçi ve Saat Tamiri Ustaları için en fazla içerik UstasıBurada’da. Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinden binlerce saat tamiri ustasının iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilir, yakınlığa göre listeleme yaparak size en yakın saat tamircisini ücretsiz çağrı hattından arayarak, detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Saatler günlük hayatımızdan şüphesiz en çok kullandığımız aksesuarlarımızdan biridir. Saatler zaman kavramından öte olarak birçok insan için özel bir zevk haline gelmiştir. Kişisel zevkler dışında aynı zamanda saat koleksiyonu yapan kitleler mevcuttur. Casio, Rolex, Omega, Hublot, Timex, Bell & Ross, Chopard, Swatch Constantin, Titan gibi markalar dünya çapında her zevke ve bütçeye uygun saatler üretmektedir. Kol saatleri, köstekli saatler, duvar saatleri, masa saatleri, çalar saatler gibi çeşitlerle üretilen saatler aynı zamanda analog ve dijital olarak ikiye ayrılmaktadır.  Mekanik kol saatleri genellikle çelik, yakut, seramik, tritium, silisyum, nikel, pirinç, platin, karbon fiber ve cam gibi maddelerden üretilmektedir. Kol saatleri; saat kasası ve kordondan oluşmaktadır. Saatlerin tüm çalışma mekanizmaları kasa bölümünün içinde yer almaktadır. Son derece karmaşık bir yapıya sahip olan saat mekanizması birçok parçanın bir araya gelerek sistematik olarak hareket etmesiyle çalışmaktadır. Örneğin dünyanın en karmaşık saati olan Franck Müller Aeternitas Mega 4 1483 parçadan oluşmaktadır.

Saat tamircileri marka ve modeli ne olursa tüm saatler için kol saati tamiri, dijital saat tamiri, mekanik saat tamiri, duvar saati tamiri, köstekli saat tamiri, antika saat tamiri, masa saati tamiri, kurmalı saat tamiri, otomatik saat tamiri, saat cam değişimi, saat pil değişimi, saat kordon değişimi, saat kadranı tamiri, orijinal yedek parça değişimi ve zemberek tamiri hizmetleri vermektedirler.

Türkiye’nin dört bir yanından binlerce Saatçi ve Saat Tamiri Ustasını sizler için bir araya getirdik. En kaliteli saat tamiri hizmetini en uygun fiyata alabileceğiniz boya ustaları UstasıBurada’da. Peki, siz neredesiniz?

Faydalı Yorumlar

Ankara Saat İsmail Akbak
Saatchi Onur Emekçi
Saatçi Tevfik Tevfik Urul
5 Yorum9.4Puan
Eskin Saat Serkan Eskin
Kardeşler Saat Emin Güngörür
Dürüsel Saat Evi Deniz Dürüsel
Onay Saat Sadi Onay
Uzay Saat Salih Karakayacı
Saat Life Erman Sarısoy
Mina Saat Namık Kemal Kasmus
Öz Saat Mustafa Özdemir
Niğde Saat Galerisi Ali İnli
City Saat Recep Uzun

City Saat

İstanbul / Esenler

Saatçi / Saat Tamircisi

Cengiz Saat Gümüş Cengiz Düz
Malik Saat Erkan Celep

Malik Saat

İstanbul / Beşiktaş

Saatçi / Saat Tamircisi

Aşkın Saat Murat Avşar

Aşkın Saat

İstanbul / Beykoz

Saatçi / Saat Tamircisi

Kübra Kuyumculuk Veysel Bilgin
İsviçre Saat Nuh Aydıner

İsviçre Saat

İstanbul / Tuzla

Saatçi / Saat Tamircisi

Can Saat Orhan Can

Can Saat

İstanbul / Tuzla

Saatçi / Saat Tamircisi

Kaymaz Saatçilik Serdar Kaymaz

Kaymaz Saatçilik

İstanbul / Tuzla

Saatçi / Saat Tamircisi