En İyi 10 Saatçi ve Saat Tamircisi

Saatçi ve Saat Tamiri Ustaları için en fazla içerik UstasıBurada’da. Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinden binlerce saat tamiri ustasının iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilir, yakınlığa göre listeleme yaparak size en yakın saat tamircisini ücretsiz çağrı hattından arayarak, detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Saatler günlük hayatımızdan şüphesiz en çok kullandığımız aksesuarlarımızdan biridir. Saatler zaman kavramından öte olarak birçok insan için özel bir zevk haline gelmiştir. Kişisel zevkler dışında aynı zamanda saat koleksiyonu yapan kitleler mevcuttur. Casio, Rolex, Omega, Hublot, Timex, Bell & Ross, Chopard, Swatch Constantin, Titan gibi markalar dünya çapında her zevke ve bütçeye uygun saatler üretmektedir. Kol saatleri, köstekli saatler, duvar saatleri, masa saatleri, çalar saatler gibi çeşitlerle üretilen saatler aynı zamanda analog ve dijital olarak ikiye ayrılmaktadır.  Mekanik kol saatleri genellikle çelik, yakut, seramik, tritium, silisyum, nikel, pirinç, platin, karbon fiber ve cam gibi maddelerden üretilmektedir. Kol saatleri; saat kasası ve kordondan oluşmaktadır. Saatlerin tüm çalışma mekanizmaları kasa bölümünün içinde yer almaktadır. Son derece karmaşık bir yapıya sahip olan saat mekanizması birçok parçanın bir araya gelerek sistematik olarak hareket etmesiyle çalışmaktadır. Örneğin dünyanın en karmaşık saati olan Franck Müller Aeternitas Mega 4 1483 parçadan oluşmaktadır.

Saat tamircileri marka ve modeli ne olursa tüm saatler için kol saati tamiri, dijital saat tamiri, mekanik saat tamiri, duvar saati tamiri, köstekli saat tamiri, antika saat tamiri, masa saati tamiri, kurmalı saat tamiri, otomatik saat tamiri, saat cam değişimi, saat pil değişimi, saat kordon değişimi, saat kadranı tamiri, orijinal yedek parça değişimi ve zemberek tamiri hizmetleri vermektedirler.

Türkiye’nin dört bir yanından binlerce Saatçi ve Saat Tamiri Ustasını sizler için bir araya getirdik. En kaliteli saat tamiri hizmetini en uygun fiyata alabileceğiniz boya ustaları UstasıBurada’da. Peki, siz neredesiniz?

Faydalı Yorumlar

Ankara Saat İsmail Akbak
Saatçi Tevfik Tevfik Urul
4 Yorum9.3Puan
Murat Saat Murat Aydın

Murat Saat

İstanbul / Kartal

Saatçi / Saat Tamircisi

2 Yorum9.0Puan
Elif Saat Fedai Demir

Elif Saat

İstanbul / Üsküdar

Saatçi / Saat Tamircisi

1 Yorum10Puan
Kosova Saatçılık Aydın Aydınoğlu
1 Yorum10Puan
Saatçi Fazıl M. Fazıl Taşçı

Saatçi Fazıl

İstanbul / Üsküdar

Saatçi / Saat Tamircisi

Merkez Saatçi Ömer Cantürk
Seçkin Gümüş Mehmet Şaşmaz
Saatchi Onur Emekçi

Saatchi

İstanbul / Kadıköy

Saatçi / Saat Tamircisi

Sipan Saat Mahmut Çelik

Sipan Saat

İstanbul / Esenyurt

Saatçi / Saat Tamircisi

Demkar Saat Mustafa Demir

Demkar Saat

İstanbul / Kadıköy

Saatçi / Saat Tamircisi

Aydıniş İbrahim Aydın

Aydıniş

İstanbul / Kartal

Saatçi / Saat Tamircisi

Gümüşhane Saat Evi ve Telefon Tamiri Selçuk Kuloğlu
Öztürk Saat Mehmet Ali Öztürk

Öztürk Saat

İstanbul / Ataşehir

Saatçi / Saat Tamircisi

Nes Saatçilik Ferit Yıldırım

Nes Saatçilik

İstanbul / Pendik

Saatçi / Saat Tamircisi

City Saat Recep Uzun

City Saat

İstanbul / Esenler

Saatçi / Saat Tamircisi

Öztürk Saatçilik Mehmet Ali Öztürk
Cengiz Saat Gümüş Cengiz Düz
Önder Önder Usta

Önder

İstanbul / Çekmeköy

Saatçi / Saat Tamircisi

Dakik Saat Sabri Senan

Dakik Saat

İstanbul / Arnavutköy

Saatçi / Saat Tamircisi