Şaban Sert Baymak Yetkili Servisi

Çorum / Osmancık

Beyaz Eşya Tamiri / Servisi

Şaban Sert Baymak Yetkili Servisi - Şaban Sert

Çorum / Osmancık’ta beyaz eşya tamiri, klima ve kombi tamiri, montaj, bakım ve onarım hizmetleri alanında faaliyet göstermekteyiz. Baymak Yetkili Servisi ve Bayisi konumundayız. Hizmetlerimizi Çorum’un tüm ilçelerine götürmekteyiz.

Baymak markalı ürünleriniz başta olmak üzere her marka ve model çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi gibi beyaz eşyalarınızın tamir işlerini beyaz eşya servisi olarak yapmaktayız. Yine başta Baymak markalı klimalarınız olmak üzere tüm klimaların tamiri, klima arızası, klima montajı, klima sökümü, klima gaz dolumu, klima temizliği, klima dış ünite sökme ve montajı, klima demontaj, klima filtresi temizliği, klima gaz dolumu ve fan tamiri ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Kombi tamir, bakım, arıza ve montaj hizmetlerimiz kapsamında kombi demonte ve kombi sökme, kombi ateşleme bobini tamiri, kombi değişimi, kombi filtre temizliği ve kombi gaz valfi tamiri, kombi ısı ölçer montajı, kombi reset atma ve yoğuşmalı kombi tamiri yapmaktayız. Tüm kombi, klima ve diğer beyaz eşyalarınızın satışı, anakart tamiri ve orijinal yedek parça tedarik ve değişimini yapmaktayız.

Haftanın 7 günü orijinal yedek parça kullanımı ve uzman işçilikle sunduğumuz servis hizmetlerimizden faydalanmak ve arıza bildirimi yapmak için ücretsiz çağrı hattımızı arayarak bize ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar