Şahin Atiş

Rize / Çayeli

Yazılım / Tasarım

Hemen Ara

Şahin Atiş

Uzun yıllardır grafik tasarım ve web tasarım ile ilgili alanlarda hizmet vermekteyim. Broşür, katalog, dergi, billboard, kartvizit gibi görsel reklam ürünleri için tasarım yapmaktayım. Web sitesi kurma ve mobil uygulama konularında yazılım ve tasarım hizmetlerini profesyonel düzeyde sunmaktayım.

Kurumsal kimlik oluşturma, logo tasarlama, internet reklamcılığı ve digital pazarlama faaliyetlerinde sahip olduğum tecrübe ile müşterilerimin reklam bütçelerini verimli kullanmalarına ve marka bilinirliklerini arttırmalarına yardımcı olmaktayım. Ayrıca afiş ve banner tasarımı ile Google Maps kayıt işlemleri yapmaktayım. SEO(arama motoru optimizasyonu) faaliyetleri kapsamında online içerik üretimi, danışmanlık ve Google Adwords hesap yönetimi hizmetleri vermekteyim.

Facebook ve İnstagram gibi sosyal medya aracılığı ile ürün ve hizmetini ön plana çıkarmak isteyen, Türkiye'nin bir çok farklı ilindeki şirketlerle ve bireysel yatırımcılarla çalışabilmekteyim. Detaylı bilgi almak isteyenler ücretsiz çağrı hattımdan benimle iletişime geçebilirler.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar