Şahin Baharat

Kırşehir / Merkez

Aktar / Baharat

Hemen Ara

Şahin Baharat - Osman Kınçak

Kırşehir / Merkez’de bulunan iş yerimizde aktar ürünleri ve baharat satışı yapmaktayız. Aktarlık konusundaki tecrübelerimiz ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere hizmet vermekteyiz.

Karabiber, kimyon, zencefil, zerdeçal gibi şifalı baharatlarımız, bal, dut pekmezi, polen, arı sütü, üzüm pekmezi gibi bitkisel ürünlerimiz, karabaş otu, meyan kökü, defne yaprağı, ebe gömeci, keten tohumu, deve dikeni gibi sağlıklı ürünlerimizle hizmetinizdeyiz. Ayrıca bitkisel çaylarımızdan yeşil çay, ada çayı, ıhlamur, rezene, ekinezya ile bitkisel yağlarımız lavanta yağı, nane yağı, susam yağı, melisa yağı, gül yağı ürün çeşitlerimizden yaralanabilirsiniz. Kuru kahve, bakliyat, kuru yemiş ürünlerimizi dükkanımızda taze olarak bulabilirsiniz. Bahçe tohumları, kına, bitkisel macun satışımız bulunmaktadır.

Doğadan gelen şifa kaynağı bitkiler, otlar, baharatler ve yağ çeşitlerimizle sağlıklı yaşamınız için hizmetinizdeyiz. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar