Şahin Elektrik ve Elektronik

İzmir / Bayraklı

Elektrikçi / Elektrik Tesisatı

0Yorum
10Puan

Şahin Elektrik ve Elektronik - Yusuf Şahin

İzmir / Bayraklı ’da elektrik tesisatı alanında faaliyet gösteren firmamız Şahin Elektrik; Bayraklı, Bornova, Karşıyaka’da tüm semtlere ve Alsancak bölgesine 18 yıllık tecrübe ile hizmet vermektedir.

Yüksek gerilim haricinde geri kalan tüm elektrik arızalarınızda çözüm ortağınız olmaktayız. Elektrik arızası ve tamiri, elektrik tesisat tamiri, priz ve avize montajı, şofben montajı, şalter arızaları, diyafon tamiri ve montajı, apartman diyafon montajı, görüntülü ve sesli diyafon montajı, sensörlü lamba tamiri, LED aydınlatma montajı ve elektrik tesisatı çekme, telefon tesisatı çekme, klima ve kombi elektrik tesisatı hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca uydu montajı ve tamiri, çanak anten tamiri ve montajı, çanak yeri değiştirme, uydu ayarlama, LNB değişimi, çiftli ve çoklu LNB montajı, apartman ve merkezi uydu servisi hizmetleri uzman personellerimiz tarafında titizlikle verilmektedir. Tüm mekânların güvenliği için güvenlik kamera sistemleri montaj ve tamiri, güvenlik kamera yer değiştirme, güvenlik kamerası sistemleri kurulumu hizmetlerimiz bulunmaktadır. İşlerinizi söz verdiğimiz sürede teslim etmekte ve sizleri mağdur etmemek için çabalamaktayız.

Pazar günü hariç haftanın her günü, hizmetlerimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar