Şahin Lostra

İstanbul / Kadıköy

Ayakkabı Tamiri / Lostra

Şahin Lostra - Şahin Öztürk

İstanbul / Kadıköy’de ayakkabı tamircisi ve lostra salonu olarak çalışmakta, ayrıca çanta, valiz ve bavul tamiri yapmaktayız. 25 yıllık iş tecrübemiz ve gerekli mesleki belgelerimizle hizmet vermekteyiz.

Spor ayakkabı tamiri, çocuk ayakkabı tamiri, kadın ayakkabı tamiri, kadın bot tamiri, ayakkabı astar değişimi, klasik ayakkabı tamiri, ayakkabı genişletme, ayakkabı tabanı tamiri hizmetlerimizin yanısıra ayakkabı imalatı da yapmaktayız. Kişiye özel ayakkabı tasarımlarımız ve dans ayakkabısı üretimimizle hayalinizdeki ayakkabıları sizin için üretiyoruz. Çanta tamiri, valiz tamiri, bavul tekerlek tamiri, bavul çekçek tamiri, valiz boyama, valiz dikimi, bavul giydirme, sırt çantası tamiri, çanta askısı tamiri, çanta boyama, çanta ve valiz model değişimi, renk değişimi işlerinizi itinayla yapmakta ve yeni bir görünüm kazanmalarını sağlamaktayız. Bavul ve valiz satışlarımız için zengin ürün seçenekleri ve uygun fiyatlar sunmaktayız.

Kişiye özel ayakkabı imalatı, ayakkabı tamiratı ve satışlarımızdan yararlanmak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizleri arayabilir ve detaylı olarak bilgi alabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar