Şahin Mobilya Boya Cila Ve Döşeme

İstanbul / Eyüp

Mobilya Tamir / Boyama

Şahin Mobilya Boya Cila Ve Döşeme - Abdulkadir Şahin

Şahin Mobilya olarak 1987 yılında eski adıyla Eyüp Marangozlar Sitesi'nde açıldık. Şimdiki adı ile MODESA Marangozlar Sitesi'nde faaliyet göstermeye devam etmekteyiz. Her çeşit mobilya imalatı hizmetini montaj, nakliye ve kurulum işleri dahil şekilde işinde uzman, genç ve dinamik bir ekiple yapmaktayız. İstanbul'un her yerine hizmet götürmekteyiz.

Eski mobilyalarınızı adresinizden alıp tüm bakım, onarım, cila ve boyama işlerini yaptıktan sonra adresinize teslim etmekteyiz. Ufak tadilatlar için adresinizde onarım işlemlerini yapmaktayız. Mobilya boyama, renk değişimi, cila, vernik, döşeme tamiri ve değişimi, mobilya aksesuarlarının ve parçalarının tamir ve değişimleri, astarlama işlemi gibi tamir tadilat işlerinde gerekli teknik ve teknolojik altyapı ile çalışmaktayız. Lake, cila, eskitme, polyester, çatlak lake, altın varak, gümüş varak, koltuk, sandalye ve kanepe döşemesi, mobilya montaj ve kurulumu gibi mobilya işlemleri konusunda uzmanlaşmış personellerimiz ile hizmet vermekteyiz.

İster peşin, ister kredi kartına %10 komisyon ile ödeme kabul etmekteyiz. Vakıfbank, Yapıkredi ve Garanti Bankası kartlarına 5 taksit yapmaktayız. Özel sipariş üzerine marangozluk hizmeti vermekte, mutfak dolabı, banyo dolabı, yatak odası, salon takımı, masa, sandalye, dolap, kitaplık ve raf sistemleri üretmekteyiz. Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve taleplerinizi iletmek için ücretsiz çağrı hattımızı arayabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar