Salih Otomatik Şanzıman Servisi

İstanbul / Sarıyer

Oto Tamir / Bakım

0Yorum
9.0Puan

Salih Otomatik Şanzıman Servisi - Salih Yüzbaşı

İstanbul Maslak Atatürk Oto Sanayi Sitesi'nde otomatik şanzıman servisi olarak kuruluşumuzdan bu yana tecrübeli ustalarımız ve son teknoloji test cihazlarımız ile hizmet vermekteyiz. Şanzıman konusunda deneyimli ve sektörde söz sahibi firmamız tarafından sunulan şanzıman revizyon hizmetlerinde 1 yıl işçilik garantisi vermekteyiz.

Her marka ve modelde aracın otomatik şanzıman arızalarını elektronik destekli olarak tespit etmekte ve konusunda uzman personelimizle tamir ve bakım işlemlerini titizlikle yapmaktayız. Parça değişimlerinde daima orjinal yedek parça kullanmaktayız. Otomatik şanzıman konusunda her marka ve modelde araç için gerekli yedek parça ve aksesuar teminini geniş tedarik ağımız ve stok kontrol sistemimiz ile istenilen zamanda sağlamaktayız.

Otomatik şanzıman bakımı, otomatik şanzıman yağı değişimi, otomatik şanzıman beyini arızası, elektronik ve mekanik arıza tespitleri, şanzıman revizyon işlemleri, km'ye bağlı yağ ve filtre değişimi gibi komple servis hizmetlerini vermekteyiz. Servisimizde her marka şanzımanın orjinal yedek parçası, 2. el yedekleri ve komple garantili bakımı yapılmış 2.el şanzımanlar bulunmaktadır.

Salih Otomatik Şanzıman Servisi olarak servisimize müşteri araçlarını randevulu/randevusuz olarak kabul etmekte ve uygun fiyatlarla mümkün olan en kısa sürede her türlü sorunu çözmekteyiz. Detaylı bilgi ve randevu almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar