Saloon Son İmza

Bursa / Yıldırım

Düğün / Davet / Organizasyon

Saloon Son İmza - Büşra Bayraktar

Bursa / Yıldırım’da düğün, davet ve organizasyon alanında Gold ve Gümüş olmak üzere 2 tip salonda faaliyet göstermekteyiz.

Saloon Son İmza ailesi olarak en özel günlerinizi ölümsüzleştirmek için sizlere hizmet vermekteyiz. Saloon Son Nokta, güveneceğiniz konforu, hizmeti güler yüzlü personelleri ile sağlamakta ve sizleri ağırlamaktadır. Bizler, süsleme, servis tabağı seçimi ve düğün provaları olmak üzere her anınızda yanınızda olarak, bu özel gününüzü stressiz ve hayalinizdeki gibi geçirmenizi sağlamaktayız. Size ve konuklarınıza unutulmayacak anlar yaşatmak için eşsiz lezzetlerimiz, nezih mekânımız, güler yüzlü personelimiz ve şeflerimizin hazırlayacağı seçkin lezzetler ile sizleri ağırlamakta ve yaşanacak her türlü problemi profesyonelce çözmekteyiz. Sınırsız fotoğraf ve video çekimi, bayan kuaförü, düğün pastası, sünnet ve kına tahtı, anı defteri, canlı müzik, görsel Showlar, palyaço, hostes ve yönlendirme personeli gibi ihtiyaçlarınızda yanınızda olmakta ve bu özel gününüzü sizler için kolaylaştırmaktayız. Aynı zamanda tercihe göre bay veya bayan personel, güvenlik görevlisi yönlendirmeleri yapmaktayız.

Haftanın her günü hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi ve fiyat almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizleri arayabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar