Saltmac Endüstri Makine İmalatı

İstanbul / Zeytinburnu

Endüstriyel Makine Bakım / Onarım

Saltmac Endüstri Makine İmalatı - Ahmet Erbaş

Firmamız uluslar arası literatürde tanımlanan adıyla tissue olarak adlandırılan yumuşak emici (pulp) özellikteki temizlik kağıdı yarı mamulünden market ürünü oluşturacak tam mamule çeviren makinelerin imalatını yapar. Makinelerinin pazar hedefi yurt dışı olmasıyla da aynı zamanda ihracatçısıdır.
Kağıt peçeteler, Yüz ve Cep mendilleri gibi katlanmış ürünler ile Tuvalet Kağıdı ve rulo mutfak havlusu imal edebilecek makineleri, alüminyum yada streç film rulolayıcıları gibi sarıcılar üretir. Mamüller üzerine kazandırılan özellikleri itibariyle , Flekso yada tifduruk baskı işlemleri ile Laminasyonlama, perfore ve Embossing üniteleri üzerinde çalışır. Ara mamul ihtiyacıyla karton boru ve dilimleme işlemleri ile ürünlerin nihayeti kapsamında taşıyıcı konveyörler, paketleme istasyonları da çalışma konusudur.

Üretmek, çabamızla yorulup zamanımızı alırken, ürettiklerimizin üretimine şahit olmak mutluluğumuzdur.Tissue, yumuşak emici, kağıt yarı mamulünden, kağıt peçeteleri market ürünü olarak hazırlayan makineleri imal etmektedir.Yumuşak emici, Tissue, yarı mamül kağıttan son kullanıcıya kağıt servis peçeteleri imalatı yapan makineleri üretir.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar