Milimetrik Fayans Seramik

Bursa / Nilüfer

Fayans / Seramik Döşeme

3Yorum
10Puan
Hemen Ara

Milimetrik Fayans Seramik - Sam Azap

Milimetrik Dekorasyon olarak Bursa Nilüfer’de fayans karo ve seramik döşeme alçı sıva mantolama boya badana sıva çeşitleri asma tavan ışık bandı alanında ayırca komple anahtar teslim tadilat ve su kaçağı - sıhhi tesisat alanında faaliyet göstermekteyiz. Nilüfer, Mudanya, Osmangazi ve Yıldırım ilçelerinde tüm semtlere hizmet vermekteyiz.

Her mekân için fayans döşeme ve kaplama, fayans kırma, kalebodur döşeme, taş döşeme, banyo ve mutfak seramik döşeme, seramik yenileme, karo taşı ve karo fayans döşeme, doğal taş ve kayra taşı döşeme, karo taşı döşeme, dekoratif taş döşeme hizmetleri vermekteyiz. Duvar döşeme, duvar yapımı, taş duvar yapımı, bahçe ve süs duvarı yapımı, taş ev yapımı ihtiyaçlarınızda uzman personellerimiz kaliteli çözümler üretmektedir. Ayrıca çekirdekten yetişme ustalarımız, ahşap çardak, ahşap bağ evi, bungalov ev, ahşap çit işleri elektrik olmayan yerlerde dahil itina ile yapılır, kış bahçesi yapımı, teras kapatma sistemleri işlerinizde titizlikle çalışmaktadır. Zamanında iş teslimine önem vermekte ve ekonomik fiyat garantisi altında çalışmaktayız.

Pazar günleri dâhil haftanın 7 günü boyunca hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Hem ustalığı hem kişiliği 10 numara. Çok titiz ve prensipli bir usta. Hem evimde hem de ofisimde tadilat yaptırdım çok memnun kaldım. Kesinlikle tavsiye ederim. Teşekkürler Sam usta. Allah işini rast getirsin.

Ünal Karstarlı - 31.10.2020

10Puan

İşinin ehli olduğunu düşündüğüm bir usta. İşini gayet titizlikle yapan özen gösteren bir usta. İşini oldu bittiye getirmedi, kesinlikle tavsiye ederim.

Tolga Akça - 30.06.2018

10Puan

O gerçek bir sanatkar. İşinin hakkını veren sayılı ustalardan. Kendi evimi yaptırdım, el işçiliği olsun samimiyeti olsun işe verdiği değer olsun hepsi çok mükemmel.

İsmail Ataş - 30.06.2018

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar