Samet Açıkgöz

Bursa / Osmangazi

Beyaz Eşya Tamiri / Servisi

Hemen Ara

Samet Açıkgöz

Bursa / Osmangazi’de beyaz eşya tamircisi ve teknik servisi olarak çalışmaktayız. Kaliteye ve güvene dayanan iş anlayışıyla sizlere hizmet vermekteyiz.

Beyaz eşya tamiri, çamaşır makinesi tamiri, buzdolabı tamiri, bulaşık makinesi tamiri, fırın tamiri, beyaz eşya montajı konusunda tüm teknik servis hizmetlerini sunmaktayız. Ayrıca klima tamiri, klima bakımı, klima montajı, klima sökümü, klima gaz dolumu, klima temizlik, klima dış ünite montajı, klima borusu tamiri, klima filtresi temizliği, klima fanı tamirlerini uzman ekibimizle yapmaktayız. Her marka kombi cihazlarınız için kombi tamiri, kombi montajı, kombi ateşleme bobini tamiri, kombi değişimi, kombi fan motoru tamiri, kombi filtre temizliği, kombi gaz valfı tamiri, kombi ısı ölçer montajı, kombi resetleme ve yoğuşmalı kombi tamiri yapmaktayız.

Pazar günleri hariç haftanın 6 günü Bursa ve tüm merkez ilçelerine beyaz eşya tamir, bakım ve montaj hizmetlerimizi götürmekteyiz. Ücretsiz çağrı hattımızdan bize ulaşarak detaylı bilgi ve randevu alabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar