VIP Plus Temizlik Fabrikası

İstanbul / Ümraniye

Halı Yıkama / Temizleme

0Yorum
9.2Puan

VIP Plus Temizlik Fabrikası - Samet Çay

İstanbul/ Ümraniye’ de halı yıkama ve koltuk temizleme alanında faaliyet göstermekteyiz. Ataşehir, Çekmeköy, Kadıköy, Maltepe, Sancaktepe, Sultanbeyli, Ümraniye ve Üsküdar bölgelerine servis hizmeti vermekteyiz.

Firmamızda halı yıkama, kilim yıkama, battaniye ve yorgan yıkama, perde ve store perde yıkama, yolluk ve halıfleks yıkama, el halısı, Milas halısı, Şagi halısı ve Isparta halısı yıkama, ana okulu ve kreş halısı yıkama, cami halısı yıkama hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca koltuk yıkama ve yerinde yıkama hizmetlerini uzman personel kadromuz son teknoloji makinelerle gerçekleştirmektedir. Tüm işlemlerinizi tam makinelerde el değmeden yapılmaktadır. Halılarınız yapısına uygun teknikte yıkanmakta, makinede sıkılarak kurutma işlemi yapılmaktadır. Kurutulan halılarınız parfümleme işlemi yapılarak hijyenik hale gelmektedir. Özel olarak paketlemesi yapılan halılarınız servis personellerimiz tarafından adresinize teslim edilmektedir.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve yerinde yıkama hizmetimiz yararlanmak için haftanın her günü ücretsiz çağrı hattımızdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar