VIP Plus Temizlik Fabrikası

İstanbul / Ümraniye

Halı Yıkama / Temizleme

5Yorum
9.2Puan

VIP Plus Temizlik Fabrikası - Samet Çay

İstanbul/ Ümraniye’ de halı yıkama ve koltuk temizleme alanında faaliyet göstermekteyiz. Ataşehir, Çekmeköy, Kadıköy, Maltepe, Sancaktepe, Sultanbeyli, Ümraniye ve Üsküdar bölgelerine servis hizmeti vermekteyiz.

Firmamızda halı yıkama, kilim yıkama, battaniye ve yorgan yıkama, perde ve store perde yıkama, yolluk ve halıfleks yıkama, el halısı, Milas halısı, Şagi halısı ve Isparta halısı yıkama, ana okulu ve kreş halısı yıkama, cami halısı yıkama hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca koltuk yıkama ve yerinde yıkama hizmetlerini uzman personel kadromuz son teknoloji makinelerle gerçekleştirmektedir. Tüm işlemlerinizi tam makinelerde el değmeden yapılmaktadır. Halılarınız yapısına uygun teknikte yıkanmakta, makinede sıkılarak kurutma işlemi yapılmaktadır. Kurutulan halılarınız parfümleme işlemi yapılarak hijyenik hale gelmektedir. Özel olarak paketlemesi yapılan halılarınız servis personellerimiz tarafından adresinize teslim edilmektedir.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve yerinde yıkama hizmetimiz yararlanmak için haftanın her günü ücretsiz çağrı hattımızdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Stor perdelerimi bir arkadaşımın tavsiyesi ile yıkamanız için size verdim. Sonuçlarından çok memnun kaldım. kaliteli hizmetiniz için teşekkür ederim.

Anzel Koç - 22.02.2018

9Puan

Sizlerden almış olduğum hizmeti çok beğendim, özellikle titiz çalışmanız ve ilginiz için teşekkür ederim.

Gözde Taşçı - 22.02.2018

8Puan

Tüm yıkama ve hizmet kalitesinden fazlasıyla memnun bırakan şirket, güler yüzü ve sözleri ile her zaman tercih edilebilinir.

Yağmur Boz - 22.02.2018

9Puan

Ellerinize sağlık, stor perdelerim çok güzel olmuş. Sabah alınıp , akşam teslim edilmesi bizim için çok iyi oldu. Verdikleri sözü tuttular. Vip Plus Temizlik şirketine çok teşekkür ederim.

Saadet Kocaman - 08.02.2018

10Puan

Saadet hanım ilginiz için teşekkür ederiz.Yaptığımız işin karşılığını bu yorumlarla da bize bildirmeniz bizi çok memnun etti, inşallah aynı memnuniyeti halılarınızı yıkamaya verdikten sonra karşılamış oluruz.

Verilen hizmet, hizmet sonrası takip, mesajla sürekli verilen bilgi... Kısacası şahane. Vip Plus ailesine teşekkür ederim.

Aysel Büyükbayram - 31.01.2018

10Puan

Bizi tercih ettiğiniz için biz teşekkür ederiz.

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar