Samet Teknik

Bursa / Yıldırım

Beyaz Eşya Tamiri / Servisi

Samet Teknik - Samet Gül

Bursa'nın Yıldırım ilçesine bağlı Duaçınarı mahallesinde 20 yıllık tecrübemizle, endüstriyel soğutma sistemleri, klima ve beyaz eşya servisi olarak faaliyet göstermekteyiz. Her marka ve modelde cihaz için servis ve yedek parça hizmeti sunmaktayız.

Bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, buzdolabı, fırın, ankastre ürünler, kurutma makinesi gibi beyaz eşya gruplarının satışını, tamir ve bakım işlerini profesyonel bir ekiple yapmaktayız. Endüstriyel soğutma ürünlerinin ve ev tipi klimaların satış, montaj, tamir ve bakımları konusunda deneyimliyiz. Klima temizliği, klima gazı dolumu, iç ünite ve filtre temizliği, klima fan tamiri gibi sorunlarınızda haftanın 7 günü servis hizmeti vermekteyiz. Ayrıca dondurma dolabı tamiri ve marketlerde kullanılan soğutucu dolapların tamir işlerini yapmaktayız.

Arçelik, Beko, AEG, Profilo, Bosch, Ariston, Hotpoint, Electrolux, İndesit, LG, Miele, Regal, Philips, Samsung, Siemens, Vestel, Demirdöküm, Kumtel, Buderus ve diğer tüm marka ürünler için özel servis hizmetlerimizi sunmaktayız. Bursa'nın tüm merkez ilçelerine hizmetlerimizi götürmekteyiz. Servis talepleriniz ve detaylı bilgi almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar