Samsun En İyi 10 Alçı ve Kartonpiyer Ustası

Samsun'da yaşıyor ve işinde profesyonel bir Alçı ve Kartonpiyer Ustası arıyorsanız doğru yerdesiniz. Türkiye'nin en fazla içeriğe sahip usta bulma platformu UstasıBurada, şehrinizin en iyi alçı ve kartonpiyer ustalarını bir telefon kadar yakınınıza getirdi. Üstelik aracı kullanmadan ustanın kendisi ile hemen iletişime geçebilir, bilgi ve fiyat alabilirsiniz. UstasıBurada üzerinden yaptığınız aramalar için hiçbir aracılık hizmet bedeli ödemezsiniz. 

Alçı dekorasyonu son yıllarda iç dekorasyon alanında ülkemizde yaygın şekilde kullanılmaktadır. Alçı ustaları alçı ve alçıpan malzemeler ile adeta harikalar yaratmakta, evlerin ve ofislerin görseline sihirli dokunuşlar yaparak göze hitap eden yaşam alanları yaratmaktadır. Ayrıca alçı ustalarının kartonpiyer yapımı ve kartonpiyer montajı konusunda uzmanlıkları bulunmaktadır. Alçı panel yapımı, alçıpan duvar yapımı, asma tavan yapımı, alçı göbek yapımı, alçı ışık bandı yapımı, alçı bölme duvar yapımı, alçıpan giyinme odası yapımı, alçı şömine yapımı, alçı kemer yapımı gibi konularda el becerilerini ve teknik bilgilerini ortaya koyan alçı ve kartonpiyer ustaları mesleki eğitimlerden geçmiş, alçı ustalığı belgesine sahip kişilerdir. 

Alçı dekorasyonları daha çok evlerin salon, oturma odası, yemek odası bölümlerine uygulanmaktadır. Renkli alçı ve işlemeli alçılarla yemek odasını salondan ayıran bölme duvarlar ve ortama derinlik kazandıran nişler yapılmaktadır. Kapı girişlerine ve amerikan mutfaklara alçı kemerler yapılmakta, asma tavan yapılarak evin aydınlatmasını ev sahibinin zevkine uygun şekilde dizayn etme imkanı bulunmaktadır. Asma tavanlarda spot ışık ve led ışığa uygun tasarımlar uygulanmaktadır.

Alçı ve Kartonpiyer Ustalığı konusunda profesyonel düzeyde hizmet veren, Samsun'un tüm ilçe ve semtlerine alçı uygulama ve kartonpiyer yapımı hizmetlerini götüren en başarılı alçı ustaları UstasıBurada'da. Alçı sanatının şıklığını evinize getirmek istiyorsanız sizin için biraraya getirdiğimiz alçı ve kartonpiyer ustalarını ücretsiz çağrı hatlarından hemen arayarak en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla alabilirsiniz.

Orta Karadeniz bölgesinde bulunan Samsun ilçesi doğuda Ordu ve batıda Sinop ilçesi ile komşudur. Kızılırmak ve Yeşilırmak deltalarının arasında konumlandığı için Samsun'da tarıma elverişli çok fazla arazi bulunmaktadır. Bafra Ovası ve Çarşamba Ovası en verimli tarım alanlarıdır. Samsun ekonomisinde tarım ve hayvancılığın payı yüksektir. Samsun'un en kalabalık merkez ilçeleri İlkadım, Canik, Atakum ve Çarşamba'dır. 

 

Faydalı Yorumlar

Tarz Çelik Kapı & Yapı Dekorasyon İsmail Yürek
2 Yorum10Puan
Kasım Aydin
Bulut Yapı Ufuk Bulut
Mehmet Durna
Rıdvan Özmen
Brn Yapı Dekorasyon Baran Mustafa Şahin
1 Yorum10Puan
İsa Ulutaş

İsa Ulutaş

Samsun / 19 Mayıs

Alçı / Kartonpiyer