Aydın Yapı Dekorasyon Kasım Aydin
3 Yorum10Puan
Ulutaş Yapı Dekorasyon İsa Ulutaş
Detay Yapı Levent Mızrak

Samsun En İyi 10 Boyacı ve Boya Badana

Samsun'un tüm ilçe ve semtlerine Boya Badana Ustalığı konusunda profesyonel hizmet götüren firmalar ve badana ustaları bu sayfada. Türkiye'nin en fazla içeriğe sahip usta bulma platformu olan UstasıBurada sayesinde Samsun'daki en iyi boya badana ustaları artık bir telefon kadar yakınınızda. Evinizi yada ofisinizi boyatmak istiyor ve bu iş için güvenilir bir usta arıyorsanız doğru yerdesiniz. 

Evlere, ofislere ve her çeşit kapalı mekana boya badana yaptırmak ortamın hijyeni ve temiz görünümü açısından önemlidir. Sadece kapalı mekanların iç cephe boyamasını değil, tüm binaların dış cephe boyama hizmetlerini de veren boya ustaları, aldıkları mesleki eğitim sayesinde boyama sanatını layıkıyla yapmakta ve duvarların prüzsüz ve temiz bir görünüme kavuşmasını sağlamaktadır.

Boya badana ustaları işleme başlamadan önce boyanın yapılacağı duvar ve tavanların zeminini boyaya hazırlamaktadır. Eğer duvarlarda ve tavanda boyanın kötü görünmesine neden olacak kabarıklıklar, çatlaklar ve kusurlar varsa boya ustaları alçı ve sıva malzemesi kullanarak bu kusurları kapatmaktadır. Duvarda sökülmesi gereken duvar kağıtı kalıntıları, harç kalıntılarını ve kusurları zımpara kağıdı yardımı ile giderdikten sonra alçı, sıva yada macun gibi dolgu malzemeleri ile yüzeye astar çekilmektedir. Prüzsüz hale getirilen duvar ve tavanlara özel boya fırçaları kullanılarak önceden seçilmiş ve hazırlanmış boyalar ile badana işlemi yapılmaktadır. 

Dyo, Jotun, Marshall, Filli Boya, Çbs, Kale Color, Polisan, Fawori gibi boya markalarının ürünleri saten boya, yağlı boya, su bazlı boya, slikonlu boya ve onlarca renk seçeneği ile yapı marketlerinde satılmakta ve boya badana ustaları tarafından ev sahibinin zevkine uygun boyalar temin edilmektedir. Boya badana ustalarının sundukları hizmetler arasında iç cephe boyama, dış cephe boyama, boya dekorasyonu, duvar kağıdı uygulama, niş yapımı ve korniş sistemlerinin montajı gibi işler bulunmaktadır. 

Boya Badana Ustası arıyor ve ekonomik bir bütçe ile evinize badana yaptırmak istiyorsanız Samsun ilinde hizmet veren onlarca boya ustası artık bir telefon kadar yakınınızda. Hiçbir aracı kullanadan boya badana ustası ile direkt olarak iletişime geçmek ve hemen fiyat almak için ustalarımızı ücretsiz çağrı hatlarından arayabilirsiniz. 

Cumhuriyet tarihinde önemli yeri olan Samsun, Atatürk'ün 19 Mayıs 1919 tarihinde Bandırma gemisiyle ayak bastığı ve milli mücadelenin ilk adımlarını attığı yerdir. Orta Karadeniz bölgesinde bulunan Samsun, doğusunda Ordu, batısında Sinop illeri ile komşudur. Türkiye'nin potansiyeli en yüksek ovalarından olan Bafra Ovası ve Çarşamba Ovası Samsun'da bulunmakta ve bölgede yaygın olarak tarım ve hayvancılık yapılmaktadır. İlkadım, Çarşamba, Bafra, Kavak, Ladik, Terme, Havza, Atakum, Alaçam, 19 Mayıs ve Vezirköprü ilçeleri Samsun'dadır. 

 

Faydalı Yorumlar