Samsun İlkadım En İyi 10 Laminat Parke ve Ahşap Döşeme

Samsun / İlkadım ilçesinin en maharetli Laminat Parke ve Ahşap Döşeme Ustaları'nı sizler için hazırladığı bu platformda bir araya getiren UstasıBurada, Türkiye'nin en fazla içeriğe sahip usta bulma platformu olarak her ihtiyacınızda yanınızda. Değerli Samsun / İlkadım sakinleri! İlçenizdeki parke ve ahşap kaplama işini yapan onlarca firma artık size bir telefon kadar yakın. Hemen arayarak ihtiyacınız olan parke ustasını kolayca bulun.

Parke ve Ahşap döşeme ustaları ahşap parke uygulamaları, laminat parke uygulamaları, parke döşeme, parke cilalama, parke boyama, şişmiş ve kabarmış parke tamiri, süpürgelik montajı ve tamiri, pervaz tamiri, parke vernikleme gibi sistre işlerinin tamamını yapmaktadır. Ülkemizde yaygın olarak kullanılan parke markalarının başında Serfloor, Çamsan Parke, Sunfloor Parke, Terraclick, Floorline, Floorpan, ArtFloor markaları gelmektedir. Parke üretiminde yaygın olarak meşe, ceviz ve bambu malzemeler kullanılmaktadır. İşlenmiş haldeki parkeler tarzlarına göre Amerikan Parke, Country Parke, Rustik Parke vb. isimlerle adlandırılmaktadır. 

Parke uygulama işinin maliyeti kullanılan parke malzemesinin kalitesine, parkenin uzun ömürlü olmasını sağlayan şiltenin kalınlığına, kullanılan yalıtım malzemesinin kalitesine, süpürgelik, kapı ve eşik çıtalarının kalitesine göre değişmektedir. Ev ve ofislerin zeminlerine uygulanan laminat parke ve ahşap parkeler iç mekana temiz ve estetik bir görünüm kazandırmasının yanısıra yalıtım özelliğine sahip olduklarından ısı kaybını önlemekte ve yakıt tasarrufu ile ekonomik avantaj sağlamaktadır. Ayrıca parke zeminlerin bakımı ve temizliği son derece kolaydır. 

Evini yenileyenlerin ihtiyaç duydukları Laminat Parke ve Ahşap Döşeme Ustaları arasından Samsun / İlkadım ilçesinde bulunan en iyi firmalar bu sayfada. Ücretsiz çağrı hatlarından firmaları arayarak bilgi ve fiyat alabilirsiniz. 

Samsun ilinin 4 merkez ilçesinden en kalabalığı olan İlkadım ilçesinin batısında Atakum, doğusunda Canik ve güneyinde Kavak ilçeleri bulunmaktadır. Atatürk'ün milli mücadeleyle ilgili ilk adımları attığı yer olması sebebiyle İLKADIM ismini alan ilçenin Karadeniz'e kıyısı olup 2016 verilerine göre ilçede 325.666 kişi yaşamaktadır. Samsun Büyükşehir Belediyesi 1994 yılında kurulduğunda İlkadım Belediyesi de alt belediye olarak faaliyetlerine başlamıştır. 2008 yılında ise Gazi ve Yeşilkent semtleri İlkadım Belediyesi'ne bağlı ayrı belediler olarak kurulmuştur. 

Faydalı Yorumlar

Samsun İlkadım Laminat / Ahşap Parke

: 3 sonuç
Ömer Özdamar
Serhat Güler
Brn Yapı Dekorasyon Baran Mustafa Şahin
1 Yorum10Puan