Samsun En İyi 10 Laminat Parke ve Ahşap Döşeme

Laminat Parke ve Ahşap Döşeme Ustası olarak Samsun'un tüm ilçe ve semtlerine hizmetlerini götüren ve parke uygulama konusunda şehrinizin en maharetli ustaları bu sayfada birarada. UstasıBurada'nın sizler için seçtiği en iyi parke ustalarını ücretsiz çağrı hatlarından arayarak fiyat almadan evinizin parkelerini kime yaptıracağınıza karar vermeyin. En kaliteli parke uygulama hizmetini en ekonomik fiyatlarla alma fırsatını kaçırmayın. 

Evlerin ve ofislerin iç dizaylarında yer döşemesi olarak en sık tercih edilen malzemeler arasında parke çeşitleri bulunmaktadır. Masif parke, ahşap parke, laminat parke gibi çeşitleri bulunan parkeler daha çok evlerin salon ve yatak odası bölümlerinde tercih edilmektedir. Tamamen ahşaptan yapılan parkeler olduğu gibi laminat parke adı verilen, kağıda reçine emdirilerek ve tutkal karıştırılarak elde edilen mdf türünde parkeler de son yıllarda sıklıkla kullanılmaktadır. Laminat parkelerin çevre dostu ve doğal oluşu, ahşaba göre daha az maliyet yaratması, hafif malzeme olması ve kolay uygulanması gibi sebeplerle laminat parkeler masif ahşap parkelere kıyasla daha yaygın kullanım alanı bulmaktadır. 

Her çeşit ahşabı ve parke çeşidini taban döşemesi olarak uygulamayı kendine meslek edinmiş ve parke döşeme konusunda mesleki eğitim almış kişilere parke ustası demektedir. Parke ustaları tarafından parke döşeme, parke boyama, parke cilalama, sistre işleri ve parke tamiri yapılmaktadır. Ayrıca parke kabarma sorunlarının giderilmesi, parke pervaz ve süpürgelik yapımı konusunda da deneyimlilerdir. Ülkemizde ürünleri en yaygın kullanılan parke üreticileri Serfloor, Floorpan, Çamsan, Floorline, Art Floor, Terraclick ve Vario'dur. 

Samsun'un en iyi Laminat Parke ve Ahşap Döşeme Ustaları ile tanışmaya, en iyi işçiliği en uygun fiyatlarla işin profesyonellerinden almaya hazır mısınız? Evinizin tüm parkelerini yeniletmek ve parke ustasının işçiliğinden memnun kalmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. UstasıBurada sayesinde Samsun'un en iyi parkecileri ve parke ustaları artık bir telefon kadar yakınınızda. 

Karadeniz Bölgesi'nin en kalabalık şehri olan Samsun'da 2015 yılı resmi rakamlarına göre 1.279.884 kişi yaşamaktadır. 17 ilçe ve 1245 mahalleden oluşan Samsun'un ilçeleri 19 Mayıs, İlkadım, Alaçam, Asarcık, Atakum, Çarşamba, Havza, Ayvacık, Bafra, Canik, Tekkeköy, Vezirköprü, Yakakent, Terme, Ladik, Salıpazarı, Kavak, Havza'dır. 19 Mayıs 1919 tarihinde Mustafa Kemal Atatürk'ün Samsun'a ayak basışını temsil eden Bandırma Gemisi Samsun'un İlkadım Belediyesi'nde sergilenmektedir. Milli mücadelenin ilk adımlarının atıldığı yer olması sebebiyle ilçenin adı İlkadım olmuştur. 

Ömer Özdamar

Ömer Özdamar

Samsun / Atakum

Laminat / Ahşap Parke

Brn Yapı Dekorasyon Baran Mustafa Şahin
0 Yorum10Puan
Deko Yapı Fırat Özer

Deko Yapı

Samsun / Havza

Laminat / Ahşap Parke

Serhat Güler

Serhat Güler

Trabzon / Yomra

Laminat / Ahşap Parke