Samsun Uydu

Samsun / İlkadım

Uydu Sistemleri / Çanak Anten

3Yorum
10Puan

Samsun Uydu - Enes Sağlam

Samsun’un İlkadım ilçesinde her marka ve model uydu ve çanak anten sistemleri, TV ve bilgisayar ürünlerinizin tamiri alanında servis hizmeti sunmaktayız. Haftanın 7 günü sunduğumuz hizmetlerimizi Samsun’un tüm ilçelerine ve semtlerine götürmekteyiz.

Uydu servis hizmetlerimiz kapsamında site, apartman ve otel merkezi uydu sistemi kurulumu, uydu montajı, uydu arıza, uydu frekans güncelleme, uydu tamiri, uydu sinyal sorunu giderme, kanal ayarlama ve uydu resetleme gibi tüm teknik servis ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Çanak antenlerinizin kurulumu, montajı, ayarı, yer değiştirmesi ve tamiri konularında da uzmanız. LED TV, LCD TV, HD TV tamiri, televizyon kurulumu, televizyon panel değişimi, televizyon ekran değişimi ve televizyon tamiri hizmetlerimiz mevcuttur. Ayrıca pc, bilgisayar, notebook, laptop gibi cihazların tamiri, bilgisayar ekran değişimi, bilgisayar ram yükseltme, hard disk tamiri, bilgisayar kurulumu, format atma ihtiyaçlarınızın çözümü için bize ulaşabilirsiniz.

Ev ve iş yerlerinizdeki tüm uydu ve çanak anten sistemleri, TV ve bilgisayar ürünleriniz ile ilgili ihtiyaçlarınızı ve servis taleplerinizi iletmek için ücretsiz çağrı hattımızdan bizi arayabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Hızlı, temiz ve güvenilir servis. UstasıBurada'ya ve Enes Bey'e teşekkürler.

Hasan Ali Balcıoğlu - 09.02.2018

10Puan

Diyecek söz yok, hakkını helalini dürüst işini bilir bir usta. Hayırlı işlerin olsun.

Cenk Özay - 27.01.2018

10Puan

İlgi, alaka ve işçilik birinci sınıf. Çok teşekkür ederim UstasıBurada.com.

Ebuzer Erkul - 14.01.2018

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar