Maysa Birlik Teknik Servis

Şanlıurfa / Haliliye

Beyaz Eşya Tamiri / Servisi

45Yorum
9.8Puan
Hemen Ara

Maysa Birlik Teknik Servis - Sakıp Şahin

Şanlıurfa'nın geneline hizmet veren servisimiz de Tüm markalar için özel servis hizmetimiz bulunmaktadır. Onarımlarımızda kullandığımız yedek parçalara ve işçiliğimize garanti veriyoruz. Her marka ve modelde beyaz eşya tamiri, klima tamiri, kombi tamiri, ankastre tamiri, ocak tamiri, fırın tamiri, buzdolabı tamiri, çamaşır makinesi tamiri, bulaşık makinesi tamiri, kurutma makinesi tamiri, davlumbaz tamiri yapmaktayız. Ayrıca marka ve modeli ne olursa olsun tüm televizyonlarınız için uzman teknik servis hizmetimiz bulunmaktadır. Küçük ev aletleri süpürge ütü, saç kurutma makinesi gibi ürünlerinizin tüm tamir ve arıza işleri için de bize ulaşabilirsiniz.

Şanlıurfa'da kombi servisi, klima servisi, küçük ev aletleri servisi, beyaz eşya servisi, Televizyon teknik servisi konusunda sektörel gelişmeleri yakından takip ederek sürekli yenilikçi çözümler üretmeye önem veren bir firmayız. 7/24 kesintisiz hizmet anlayışımızla ve müşteri memnuniyeti odaklı sunduğumuz teknik servis hizmetlerimizden faydalanmak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Gezici servisimiz bulunmaktadır.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Ustamız arızayı hemen tespit etmiş olup, arızamızı saniyeler içerisinde gidermiştir aldığı para helaldir. Teşekkürler.

Emir Arslan - 03.04.2021

10Puan

Maysa birlik teknik servisi sakıp usta bizi tercih ettiyiniz için teşekkür ediyorum.sağlıklı günler dilerim sakıp usta .

eline sağlık kısa zamanda hemen halloldu işim işi bilen iyi bir usta makine tamiri vardı yerinde hemen halletti

Hasan YILDIRIM - 19.02.2021

9Puan

Maysa birlik teknik servisi sakıp usta bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ediyorum

Sakıp ustanın ustalığı ve esnaflığı insanların gittikçe yozlaştığı ve güvenini kaybettiği şu günlerde bana ümit verdi. Güler yüzlü, işinin ehli ve doğru teşhis, doğru tedavi uygulayan bir makina doktoru. Eğer aklıma gelip buradaki yorumları okumasaydım şu anda 25 yıldır bulaşıklarımızı hiç durmaksızın tertemiz yıkayan Hamarat Leydimize elveda demek zorunda kalacaktık. Sizin ustalığı nızı ve işinizdeki liyakatinizi derslerime örnek olarak öğrencilerime ve çevreme mutlaka anlatıcağım.. Teşekkür ederiz.

Mehmet Emin Üner - 16.11.2020

10Puan

Maysa birlik teknik servisi sakıp usta bizi tercih ettiyiniz için teşekkür ediyorum kaliteli hizmet tercümeden geçer saygılarımı sunuram sağlıklı günler dilerim

Elleriniz dert görmesin Sakıp usta beni 25 yıllık Hamarat Leydim den ayırmadınız. Bu makinanı üstüne bir makina görmedim henüz artık doktorumuz da bulduk Allah a şükür. 25 yılda ilk kez arıza verdi ve Allah ın yardımıyla en usta ustasını buradaki yorumlar sayesinde buldum. Buradan herkese tavsiyem bozulan beyaz eşyalarınızı değiştirmeden önce biraz daha düşünün ve mutlaka beyaz eşyaların profesör doktoru Sakıp Ustayı arayın. Artık Şanlıurfa da da usta varmış dedirtti ustam bana. İşini severek yapan ve ödenen her kuruşu hak eden bir usta. Allah ebeden razı olsun.

Nuriye Üner - 16.11.2020

6Puan

Maysa birlik teknik servisi sakıp usta bizi tercih ettiyiniz için teşekkür ediyor. sağlıklı günler dilerim

Ustanın ellerine sağlık. Çok ilgili ve yardımseverdi. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim

Salim Açabay - 24.10.2020

10Puan

Maysa birlik teknik servisi sakıp usta bizi tercih ettiyiniz için teşekkür.ediyoruz sağlıklı günler dilerim sakıp usta

Ustamızın elleri dert görmesin.Kendisi sadece bir usta değil aynı zamanda bir beyaz eşya doktoru.Teşhisi ve tedavisi süper.Franke marka bulaşık makinemizden ümit kesmiştik.Ama sağolsun kendisi tamir etti.

Muhammed Said Buğurca - 20.10.2020

10Puan

Maysa birlik teknik servisi sakıp usta bizi tercih ettiyiniz için teşekkür ediyorum kaliteli hizmet tercümeden geçer saygılarımı sunuram sağlıklı günler dilerim sakıp usta

Ustamızdan Allah razı olsun. Gerçekten bu işi layıkıyla bilen biri. Ölü motoru tekrar çalıştırdı bi nevi hayata döndürdü. Kendisinden çok memnun kaldık. Urfa 'da başka bi usta servis aramayın.

Mustafa GÜL - 27.09.2020

10Puan

Maysa birlik teknik servisi sakıp usta bizi tercih ettiyiniz için teşekkür ediyorum sağlıklı günler dilerim sakıp usta

Işinin ehli ender ustalardan biridir sanliurfa da tek gerçek ustadır kendisi fırınım arizaliydi ve kimsenin yapmaya yanaşmadığı arızayı kendi engin tecrübesiyle yaptı iş tecrübesi çok yüksek seviyede bir ustadır sakıp ustama teşekkür ederim

Osman Ödemiş - 26.09.2020

10Puan

Maysa birlik teknik servisi sakıp usta bizi tercih ettiyiniz için teşekkür ediyorum kaliteli hizmet tercümeden geçer saygılarımı sunuram

Ustam öncelikle saatinde gelen biri. Servisin yenisini almak daha mantıklı dediği buzdolabımızı tamir etti. İşi bittikten sonrada arayıp bir sıkıntı olup olmadığını sorması;yaptığı işine ne kadar güvendiğini gösteriyor.Kendisine teşekkür ediyorum.

Ahmet - 26.09.2020

10Puan

Maysa birlik teknik servisi sakıp usta bizi tercih ettiyiniz için teşekkür ediyorum sağlıklı günler dilerim sakıp usta

Allah razı olsun gitti dediğim dolabımı canlandırdı güler yüz temiz işçilik.

Fedai K - 13.09.2020

9Puan

Maysa birlik teknik servisi sakıp usta bizi tercih ettiyiniz için teşekkür ediyorum sağlıklı günler dilerim sakıp usta

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar