Santral Anahtar

İstanbul / Ümraniye

Çilingir / Oto Anahtar

2Yorum
10Puan
Hemen Ara

Santral Anahtar - Harun Şin

İstanbul / Ümraniye’de çilingir ve anahtarcılık alanında faaliyet göstermekteyiz. Ayrıca alarm ve güvenlik sistemleri kurulum hizmeti vermekteyiz.

Kapı açma, kilit değiştirme, anahtar kopyalama, kasa kilit açma (anahtarlı-anahtarsız), oto kapısı açma, oto anahtar kopyalama, oto anahtar tamiri, oto kilit tamiri, oto kumanda tamiri, kilit tamiri, çelik kapı açma, elektronik anahtar tamiri, immobilizer tamiri gibi her çeşit ve modellerdeki kilit, anahtar değişim ve tamirlerini uzman ekibimizle yapmaktayız. Güvenlik alarmı, alarm montajı, oto alarm montajı, alarm ayarları, parmak okutma sistemleri, parmak izi tanıma sistemleri tamir ve kurulumlarını itinayla yapmaktayız. Desi Alarm Yetkili Servisi olarak son sistem ekipmanlarımızla sizlere hizmet sunmaktayız.

7/24 Ümraniye ve çevre ilçelerde çilingir servisi hizmetimizle mağduriyetlerinizde yardımcı olmak için çalışmaktayız. Yüksek masraflar yapmadan kapınızı açtırmak ve güvenilir çilingirlik hizmetlerimizden faydalanmak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizi arayarak taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Adrese geliş süresi 10 dakika, 5 dakikada da işini halletti. Hızlı servis ve hızlı çözüm teşekkür ederiz.

Ömer Faruk Atasoy - 16.07.2018

10Puan

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Hızlı çilingir servisiyle bizi mutlu ettiniz. Çok teşekkür ederiz, tavsiye ederim.

Alp Fırat Babuz - 28.06.2018

10Puan

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar