Sarbey Endüstriyel Isıtma Soğutma Sistemleri

Bursa / Yıldırım

Beyaz Eşya Tamiri / Servisi

Sarbey Endüstriyel Isıtma Soğutma Sistemleri - Turgut Sarsıcı

Bursa / Yıldırım’ da beyaz eşya tamiri ve servisi olarak faaliyet göstermekteyiz. Gürsu, Kestel, Nilüfer, Osmangazi, Yıldırım bölgelerinde tüm semtlere servisimiz bulunmaktadır.

Beyaz eşya tamiri, çamaşır ve bulaşık makinesi, buzdolabı tamir ve servisi, ankastre fırın tamiri ve montajı, kombi arıza tamiri ve bakımı, soğutma ve ısıtma sistemleri tamiri, chiller soğutma sistemleri, merkezi soğutma üniteleri, ticari soğutma, soğuk hava deposu, kombi ateşleme bobini, kombi fan motoru tamiri, kombi filtre temizliği, ankastre servisi hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca Vrf sistemleri, Vrf klima tamiri, klima tamiri ve montajı, klima bakımı, klima dış ünite demontaj ve montajı, klima filtresi temizliği, klima boru tamiri, klima gazı dolumu, klima iç ünite montajı, multi sistem klima montajı, ticari klima, endüstriyel soğutma, duvar tipi klima montaj, periyodik bakım, servis hizmetleri alanında uzman personellerimiz tarafından verilmektedir. Müşteri memnuniyeti ilkesiyle yola çıkarak en kaliteli malzemeleri kullanmakta ve işlerinize titizlikle çözümler sunmaktayız.

Hizmetlerimle ilgili detaylı bilgi almak ve taleplerinizi iletmek için haftanın her günü ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar