Oto Erdekler

Ankara / Yenimahalle

Oto Elektrik / Akü

Hemen Ara

Oto Erdekler - Savaş Erdek

Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde bulunan İvedik Organize Sanayi Bölgesi’nde 20 yıllık tecrübemizle oto mekanik, oto elektrik ve akü, oto tamir ve bakım konularında hizmet vermekteyiz.

Her marka ve model otomobilin klimalarının tamir, gaz dolumu, bakım ve arıza işlerini, oto far değiştirme, şarj dinamo konjektörü, kalibrasyon ayarı, marş ateşleme sorunu, marş bobini, marş dinamo ve marşpiyel tamir işleri gibi tüm servis işlerini yapmaktayız. Tüm oto elektrik tamir işleriniz ve akü değişim, tamir gibi tüm servis işleriniz konusunda ayrıca bilgisayarlı sistemle araç arıza tespiti konusunda uzmanız. Yine her marka ve model otomobilin oto tamir ve bakımı alanında da polen, yağ, hava filtresi değişimi, motor yağı, buji, balata, rulman ve amortisör yağı değişimi, karbüratör tamir ve değişim, enjeksiyon, oto fren, debriyaj, defransiyel ve vites kutusu tamir işlerini yapmaktayız. Ayrıca balata ve subap ayarı, aks düzeltme, rot balans, oto disk, oto fren disk, kampana, oto check-up ve periyodik otomobil bakımı gibi oto mekanik hizmetleri de vermekteyiz.

Kaliteli işçilik ve titizlik anlayışımızla sunduğumuz hizmetlerimizden faydalanmak ve çalışmalarımız hakkında daha detaylı bilgi edinmek için ücretsiz çağrı hattımızdan bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar