Savaş Oto

Ankara / Yenimahalle

Oto Elektrik / Akü

1Yorum
1.0Puan

Savaş Oto - Zafer Savaş

Savaş Oto olarak Başkent Sanayi Sitesi’nde tüm Ankara sakinlerine 1999 yılından bu yana hizmet vermekteyiz. Servisimizde işinde uzman personellerimiz ve kullandığımız son teknoloji cihaz ve ekipmanlarla aracınızın marka ve modeli ne olursa olsun tüm servis ve bakım programlarını titizlikle uygulamaktayız.

Her marka ve model otomobilin mekanik, elektrik&elektronik, hasar tespit, klima tamir&bakım, far temizliği, partikül filtresi temizliği, sigorta hizmetleri , periyodik bakım, yedek parça, kaporta/boya işlerini yapmaktayız.

Pazar günleri dahil 7/24 ACİL yol yardım hizmeti vermekteyiz. Ayrıca Mutlu Akü, Yiğit Akü ve İnci Akü markalarının bölge bayiliğini yapmaktayız. Sunduğumuz hizmetlerde aracınız için en ekonomik çözümleri en kaliteli malzeme ve işçilikle üretmek ve aracınızın orjinalliğini kaybetmemesi gayretindeyiz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Renault Clio ön takıma 600 TL aldılar. Bir saat içinde değiştirdikleri tabla salıncak rot başı yani toplamda 6 parça. İşçilik 150 TL + 40 TL klima gazı + 30 TL torna + 30 TL rot balans adı altında çok büyük para aldılar. Yedek parça kendilerinden olmak kaydıyla. Parçacım Şaşmaz'a telefon edip sorduğumda derdimi anlattığımda o işte bir yanlışlık var dendi. Ben yapılan bütün işleri kaleme alıp herkese sordum, kandırılmışsın dendi. Ustayla telefon ile görüştüğümde uğra hallederiz dedi. Uğradığımda yedek parçaya büyük meblalar söyledi. Kabul etmedim zorla 50 TL verdi elime. ustalık işçilik bu değil. İnternette bulup gittim pişman oldum. Yaptıkları liste liste yazılı ve görüşmeler halen durmakta. Siz siz olun tekrar düşünün.

Murat Beydüz - 07.05.2018

1Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar