Saygın Isı&Mühendislik

İstanbul / Pendik

Kalorifer / Doğalgaz Tesisatı

Saygın Isı&Mühendislik - Hasan Ay

İstanbul / Pendik’te kalorifer sistemleri ve doğalgaz tesisatı alanında faaliyet göstermekte olan firmamız Ataşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Tuzla, Sultanbeyli, Ümraniye ve Üsküdar bölgelerinde tüm semtlere hizmet vermektedir.

Her marka ve model kombi arıza ve bakımı, kombi tamiri ve montajı, doğalgaz tesisatı tamiri ve bakımı, doğalgaz tesisatı montajı ve değişimi, doğalgaz iç tesisat döşeme, kalorifer tesisat tamiri ve döşeme, kalorifer tamiri, kalorifer tesisat döşeme, petek temizleme, kalorifer tesisat çizimi, kalorifer tesisat arızası, havlupan tamiri ve montajı, havlupan petek tamiri ve montajı, havlupan boru tamiri, kombi demonte ve değişimi, kombi temizliği ve filtre temizliği, kombi ısıölçer montajı, kombi reset atma, kalorifer peteği montajı, doğalgaz kolon ve kazan dairesi projeleri, yerden ısıtma sistemleri yapımı hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca kombi satış hizmetlerimiz bulunmaktadır. Alanında uzman personellerimiz sorunlarınıza kaliteli çözümler üretmekte ve titizlikle çalışmaktadır. İşlerinizi ekonomik fiyat garantisi altında söz verdiğimiz sürede teslim etmekteyiz.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve servis hizmetlerimizden yararlanmak için haftanın her günü ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar