Sedef Hülagü Photography

Antalya / Muratpaşa

Fotoğraf / Fotoğrafçılık

Sedef Hülagü Photography - Sedef Hülagü

Hamileliğinizin son günlerinde, doktor kontrollerinde, hastaneye gelişinizde, doğumhane ve bekleme odasında, doğum sonrası aileyle ilk tanışma ve ilk emzirme sırasında aile ve bebek fotoğraflarından oluşan albümler hazırlıyorum.

Doğum olayı başlıbaşına bir mucize ve mahremiyetler barındıran bir durum.Bu mahremiyetlerinizi de gözardı etmeden , (anne olmam çok faydalı oluyor bu durumda) doğal fotoğraflarınızı çekiyorum.

Doğum çekimleri geriye dönüşü olmayan anlar . Bu sebeple doğum yapacağınız gün hastane çekimlerinizi bizzat ben yapıyorum. Normal doğum veya sezeryan olması bir fark yaratmıyor.

Bebeğinizin hayata "Merhaba" dediği gün , tüm sevenlerinize ulaşabilmeniz için birkaç fotoğrafını web sayfamıza koyarak "Hoşgeldin" diyorum.

Antalya'nın aylık kadın dergisi "Female" de her ay bir doğumun hikayesini fotoğraflarıyla paylaşıyorum.
Doğumlarına bir hatıra albümü hazırlamamış olsam da doğum sonrasında özel kostümlerle konsept çekimler veya doğumgünü partilerinizde bebeğinizin yaşına özel çekimler yapıyorum.

"Doğum Fotoğrafçısı", "Özel Gün Fotoğrafçısı", "Doğum Belgeseli" , "Doğum Fotoğrafı" "Yenidoğan Fotoğrafı", "Hoşgeldin Bebeğim", "Doğum Hikayesi", ""İlk Nefes", "Doğum Masalı" ya da adına ne demek isterseniz... Esasen yaptığım iş sizi size anlatmak, gelecek nesillere kalıcı bir hatıra bırakmaktır.

Görüşmek Dileğiyle

Sedef Hülagü

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar