Selek Elektronik

Afyonkarahisar / Merkez

Alarm / Kamera Sistemleri

Selek Elektronik - Abdurrahman Selek

Afyonkarahisar Merkez’de alarm kamera ve güvenlik sistemleri alanında çalışmaktayız. 2005 yılından buyana Afyon ve çevre illere alarm güvenlik sistemleri, akıllı ev sistemleri ve teknolojik sistem kurulumlarıyla ilgili profesyonel düzeyde hizmet vermekteyiz.

Güvenlik kamerası, izleme sistemleri, alarm montajı, hırsız alarmı, güvenlik alarmı, kartlı geçiş sistemleri, güvenlik kamera sistemleri, güvenlik kamera montajı, güvenlik kamera yeri değiştirme, alarm kurulumu gibi işlemleri uzman ekibimizle yapmaktayız. Ayrıca yangın alarm sistemlerinin kurulumu, yangın alarm sensörü, bariyer sistemleri, otopark bariyer sistemi, bebek bakıcı kamerası, mobese kurulumu, mobese tamiri, gece görüş kamerası, speed dome kamera, CCTV aksesuar, NVR cihazlar, DVR kart, mobil DVR cihaz, digital kayıt cihazı, şifre paneli, siren, PDKS sistemleri, geçiş kontrol sistemleri, trimbox, IP kamera kurulumları vb. üst düzey sistemlerle sizlerin güvenliğinizi sağlamak için özveriyle çalışmaktayız. Afyon, Burdur, Konya, Uşak, Isparta, Eskişehir illerine ve tüm ilçelerine hızlı bir şekilde hizmetlerimizi götürmekteyiz.

Referanslarımız arasında Adaçal Endüstriyel Mineraller A.Ş., Afyon Yumurta A.Ş., Afyonkarahisar Devlet Hastanesi, Oruçoğlu Termal Otel, Erbaş Kuyumculuk, KOSGEB Afyon Binası, Baysan Hidrolik Makine San., Gülyurt Pastaneleri gibi kamu ve özel binaların güvenlik işleri bulunmaktadır. Ücretsiz çağrı hattımızdan bizleri arayarak daha detaylı bilgi ve randevu alabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar