BEYAZ EŞYA Servisi

İstanbul / Pendik

Beyaz Eşya Tamiri / Servisi

BEYAZ EŞYA Servisi - Gülbahar Teknik

İstanbul Pendik’te beyaz eşya tamiri ve servisi olarak faaliyet göstermekte olan firmamız aynı zamanda klima tamiri ve kombi tamiri hizmetleri vermektedir. Kartal, Pendik, Sultanbeyli ve Tuzla Kurtköy, Yenişehir bölgelerinde tüm semtlere ve Maltepe bölgesinde Cevizli semtine servis hizmetleri vermekteyiz. Kombi montajı hizmetimiz bulunmamaktadır.

Buzdolabınız soğutmuyor, çamaşır makineniz yumuşatıcı almıyor, bulaşık makinesi tableti eritmiyor, çamaşır makineniz kazan arızası veriyorsa, çamaşır makineniz kart arızası veriyorsa hiç beklemeden bizlere ulaşabilir, sorununuza en kısa sürede çözüm bulabilirsiniz. Arçelik, Bosch, Beko, LG, Siemens, Philips ve daha pek çok marka beyaz eşya tamiri, beyaz eşya kart tamiri, çamaşır makinesi ve buzdolabı tamiri, bulaşık makinesi tamiri ve servisi, bulaşık ve çamaşır makinesi montajı, sütlük ve dondurucu arızaları tamiri hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca kombi tamiri, kombi reset atma, yoğuşmalı kombi tamiri hizmetleri vermekteyiz. En kaliteli malzemeleri kullanmakta ve müşteri memnuniyetine önem vermekteyiz. İşlerinizi söz verdiğimiz tarihte teslim ederek, ekonomik fiyat garantisi altında çalışmaktayız.

Haftanın her günü, detaylı bilgi almak ve servis hizmetlerimizden yararlanmak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar