SerYavuz İnş. Yapı Dekorasyon San.Tic.Ltd Şti

İstanbul / Arnavutköy

İç Mimari / Dekorasyon

Hemen Ara

SerYavuz İnş. Yapı Dekorasyon San.Tic.Ltd Şti - Serhat Koç

İstanbul Arnavutköy’de iç mimari ve dekorasyon firması olarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Arnavutköy başta olmak üzere Avrupa Yakası’nda tüm ilçelere hizmetlerimizi götürmekteyiz.

Her türlü mekân için iç mimari ve dekorasyon hizmetleri vermekteyiz. Bu hizmetler kapsamında boya badana, alçı ve kartonpiyer uygulamaları, alçıpan ve sıva uygulamaları, laminant ve parke döşeme, asma tavan yapımı, fayans ve seramik uygulamaları, duvar kâğıdı uygulamaları, mutfak ve banyo dekorasyonu, yatak odası ve genç odası dekorasyonu işlerinizde kaliteli çözümler sunmakta ve anahtar teslim dekorasyon hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca kalorifer tesisatı arıza ve tamiri, kalorifer tesisatı döşeme ve bakım, kalorifer tesisatı temizleme, doğalgaz tesisat arıza ve bakımı, doğalgaz tesisatı tamiri ve değişimi, petek temizleme, havlupan tamiri ve montajı, havlupan petek tamiri ve montajı, su ve sıhhi tesisat tamiri, su tesisatı kaçak tespiti, su tesisatı değiştirme, vana montajı, musluk tamiri ve değişimi, çeşme tamiri ve montajı, çeşme bataryası tamiri ve değişimi ihtiyaçlarınızda çözüm ortağınız olmaktayız. Ekonomik fiyat garantisi altında hizmet vermekte ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmaktayız.

Pazar günleri hariç haftanın 6 günü boyunca hizmet vermekteyiz. Detaylı bilgi ve randevu almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar